بیش از ۲ میلیارد ریال وجه کلاهبرداری شده به حساب شرکت تعاونی در ملایر برگشت

فرماندهی انتظامی ملایر گفت: تلاش و هوشیاری ماموران پلیس فتا موجب برگشت بیش از ۲ میلیارد ریال وجه کلاهبرداری شده به حساب یک شرکت تعاونی در این شهرستان شد.

به گزارش روز پنج‌شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ “احمد ساکی” در تشریح این خبر افزود: بدنبال دریافت شکایتی به پلیس فتا مبنی بر کلاهبرداری توسط فردی و برداشت از حساب یک شرکت تعاونی در پوشش خرید برنج، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی مبلغ این کلاهبرداری را بیش از ۲ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: بلافاصله طی هماهنگی با دستگاه قضایی و پیگیری‌های علمی و میدانی ماموران پلیس فتا، فرد کلاهبردار شناسایی و دستگیر شد.

فرماندهی انتظامی ملایر ادامه داد: در بازرسی ماموران، ۱۹ قطعه سکه تمام بهار آزادی به طور صحیح و سالم کشف و همچنین مبلغ به حساب تعاونی برگشت داده شد.

سرهنگ ساکی همچنین از دستگیری ۲ سارق و کشف ۲۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه با تلاش ماموران کلانتری ۱۳ ولیعصر(عج) ملایر خبر داد و گفت: بدنبال وقوع سرقت از یک بیمارستان و ستون‌های برق این موضوع در دستور کار ماموران این یگان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی دقیق، ماموران از مخفیگاه سارقان مطلع شده و طی هماهنگی با دستگاه قضایی در ۲ عملیات ضربتی، موفق به دستگیری یک نفر سارق اماکن دولتی و یک نفر سارق ستون‌های برق تحت تعقیب شدند.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از شناسایی و دستگیری ۱۱ سارق و کشف ۵۱ فقره سرقت با تلاش هوشمندانه ماموران پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با بررسی به عمل آمده مشخص شد که متهمان دارای سوابق متعددی هستند و ارزش ریالی اموال مسروقه کشف شده ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

قطار رقابت کنکور ۱۴۰۳ به ایستگاه پایانی رسید 

به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا،‌ پنجاه و چهارمین سال برگزاری کنکور تاریخ …