فعالان عرصه ازدواج و فرزندآوری فارس گردهم می‌آیند

همایش فعالان عرصه ازدواج و فرزندآوری، استان فارسبه گزارش ایکنا از فارس، همایش فعالان عرصه ازدواج و فرزندآوری در سراسر استان فارس روز پنج‌شنبه، 22 دی‌ماه در سالن همایش‌های شورای شهر شیراز برگزار خواهد شد.

در این برنامه که به همت معاونت اجتماعی سپاه فجر استان فارس و اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار می‌شود، قرار است از افرادی که به صورت انفرادی یا در قالب گروه‌های مردمی به فعالیت در موضوع ازدواج جوانان می‌پردازند، تجلیل شود.

مدال مردم‌یاری مدالی است که برای این قهرمانان مردمی در نظر گرفته شده است. واسطه‌گری امر خیر مشارکت در تهیه جهیزیه جوانان مشارکت در تهیه سیسمونی و مشاوره در رابطه با فرزندآوری نمونه فعالیت‌هایی است که این بانیان خیر انجام می‌دهند.

رستگار، دبیر اجرایی همایش بزرگ بنای خیر در این رابطه امروز، 19 دی گفت: این افراد از بین ۱۰۴۰ نفر فعالان این عرصه در سراسر استان شناسایی شده‌اند و گرچه خیلی از این افراد تمایل به ناشناس بودن دارند و برای گمنام بودن خود تلاش زیادی می‌کنند، ولی ما برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و هم افزایی این بانیان خیر برنامه شناسایی این افراد را از سال پیش در دستور کار خود قرار دادیم.

وی تصریح کرد: این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که تمام افراد می‌توانند ایده پیشنهاد و تجربیات خود را در سه موضوع ازدواج جوانان جهیزیه و فرزندآوری ارائه دهند و پس از انتخاب ایده و پیشنهاد توسط داوران فرصت کوتاهی در اختیار ایشان برای ارائه پیشنهاد خود قرار می‌گیرد.

انتهای پیام


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

مراسم شیرخوارگان حسینی در خراسان‌شمالی برگزار شد

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، همایش شیرخوارگان حسینی آئین سوگواری به یاد کودکانی است که …