منافی: جذب بازیکن خوب هنر مدیریت است/ برتری مقابل نساجی واجب‌ بود

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه دیدار سوپرجام را به فولاد واگذار کرد، توانست نیم فصل دوم را با برد قاطع برابر نساجی شروع کند تا از کورس صدرنشینی عقب نماند.

در این خصوص «جواد منافی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد دیدار مقابل نساجی، عملکرد سعید آقایی در پست دفاع چپ، جذب رامین رضاییان و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

پرسپولیس نیم فصل دوم را با برد خوبی مقابل نساجی آغاز کرد.

درست است. پس از شکست در سوپرجام، باید نیم فصل دوم لیگ را با برد آغاز می‌کردیم و سه امتیاز این جدال از نان شب برای پرسپولیس واجب‌تر بود که توانست به آن برسد. چرا که این برد از نظر روحی و روانی تیم را به شرایط خوب بازگرداند.

عملکرد تیم در این دیدار را چطور دیدید؟

در ۱۰ دقیقه ابتدایی پرسپولیس توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست دو گل بزند. پس از آن بازی کمی متعادل دنبال شد و نساجی هم چند موقعیت داشت. در نهایت هم برد خوبی به دست آمد اما بابت یک موضوع نگران هستم.

چه موضوعی؟

خط دفاع تیم نشان داد آسیب‌پذیر است. دو دفاع میانی با هم چندان هماهنگ نبودند و به همین خاطر بازیکنان حریف راحت صاحب موقعیت می‌شدند. باید روی هماهنگی خط دفاع بیشتر کار شود.

شما جزو معدود ستاره‌های زمان خود در دفاع چپ بودید. عملکرد سعید آقایی را در این پست چطور می‌بینید؟

راستش را بخواهید او هنوز به بازیکن مورد اطمینانی تبدیل نشده است. این بازیکن سه سال است در پرسپولیس است و باید در بالا ترین سطح باشد اما او نه در دفاع خوب کار می‌کند نه در حمله. از او انتظار می‌رود خیلی بهتر از این‌ها باشد.

عملکرد مدیریت را در زمان نقل و انتقالات چطور دیدید؟

راستش را بخواهید چندان خوب نبود. ما نیاز به هافبک طراح و بازیکن هجومی داشتیم که نتوانستیم جذب کنیم. مدیرعامل جدید از بدهی‌ها و مشکلات مالی صحبت می‌کند اما او مشکلات را می‌دانست که آمد و زمام کار را به دست گرفت. چرا سایر باشگاه‌ها توانستند بازیکن بگیرند و تنها پرسپولیس نتوانست؟ این به هنر مدیرعامل باز می‌گردد. مدیر باید از ارتباطات خود استفاده کند و بازیکن بگیرد اما پرسپولیس عملکرد خوبی در نقل و انتقالات نداشت.

رامین رضاییان می‌تواند گره گشای مشکلات پرسپولیس باشد؟

نمی‌شود از او انتظار زیادی داشت که بیاید و معجزه. می‌بایست به او زمان بدهیم تا رفته رفته با تیم هماهنگ شود و امیدوارم او مانند قبل باشد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

هدف‌گذاری بهبود ۴۰ درصدی کیفیت قطعات خودرو در زنجیره تامین – تابناک

براساس رویکرد اصلی ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۳ صورت گرفت معاون کیفیت ایران خودرو، با بیان …