برد ناپلئونی لیورپول مقابل قعرنشین/ ادامه تیره روزی‌های کونته با تاتنهام

به گزارش ایرنا، هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس با انجام سه بازی همزمان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران پیگیری شد که در مهمترین بازی‌ها لیورپول به برتری رسید و تاتنهام شکست خورد.

شاگردان یورگن کلوپ به ورزشگاه ترف‌مور رفتند تا رو در روی تیم قعرنشین ولی سرسخت برنلی قرار بگیرند. دیداری که در پایان با برتری یک بر صفر لیورپول همراه بود. فابینیو در دقیقه ۴۰ تک گل این بازی را در شلوغی محوطه جریمه به ثمر رساند. با این پیروزی بندرنشینان ۵۴ امتیازی شدند و با وجود یک بازی کمتر نسبت به منچسترسیتی در فاصله ۹ امتیازی با این تیم قرار گرفتند. تیم شان دایچ هم از ۲۱ بازی ۱۴ امتیاز دشت کرده و قعرنشین است.

تاتنهام بعد از باخت مقابل ساوتهمپتون یک بار دیگر طعم تلخ شکست را در خانه چشید و این بار با ۲ گل مغلوب وولورهمپتون شد. هر ۲ گل این بازی در ۱۸ دقیقه ابتدایی و روی اشتباهات مدافعان تیم میزبان به ثمر رسید. ابتدا رائول خیمنز در دقیقه ۶ و سپس لیاندر دندونکر در دقیقه ۱۸ برای نارنجی پوشان موفق به گلزنی شدند تا تیم برونو لاژه با ۳۷ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به تاتنهام جای زنبق‌های سفید را در رده هفتم جدول رده بندی بگیرد. تیم آنتونیو کونته نیز با ۳۶ امتیاز در رده هشتم ایستاد تا رویای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای آنها بیش از پیش دور از دسترس شود.

نیوکاسل و استون ویلا نیز دیگر بازی ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه را به انجام رساندند. نیوکاسل در ادامه روند رو به رشد خود سومین پیروزی متوالی را جشن گرفت و میهمان خود را با یک گل بدرقه کرد. کیران تریپیه، خرید جدید کلاغ ها مانند هفته قبل موفق به گلزنی شد و در دقیقه ۳۵ دروازه امیلیانو مارتینز را گشود تا تیمش با ۲۱ امتیاز در رده هفدهم جای گرفته و فاصله اش با منطقه سقوط به چهار امتیاز برسد. شاگردان استیون جرارد نیز با تحمل دوازدهمین باخت این فصل ۲۷ امتیازی مانده و در رده یازدهم جای گرفتند.

برد ناپلئونی لیورپول مقابل قعرنشین/ ادامه تیره روزی‌های کونته با تاتنهام


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نماینده المپیکی ایران قهرمان تراپ شد

به گزارش ایرنا، پنجمین مرحله مسابقات آزاد اهداف پروازی روزهای ۲۰ تا ۲۲ تیرماه در …