رییس کمیته استیناف: پرونده محکومیت «سراجی» هنوز ارسال نشده است

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، «علیرضا صالحی» رییس کمیته استیناف روز یکشنبه در پی انعکاس نوشتار «سیدعباس موسوی» عضو این کمیته که تحت عنوان “انتقاد نایب رئیس کمیته استیناف از حکم عجیب کمیته اخلاق” در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ در یک سایت ورزشی منتشر شده است، اظهار داشت: تاکنون پرونده مربوط به محکومیت «مهرداد سراجی» عضور هیات رییسه فدراسیون فوتبال به این کمیته ارسال نشده و اساسا از تجدیدنظر خواهی و مبنای صدور حکم محرومیت او بی‌اطلاع هستیم.

وی ادامه داد: طبق بند ۱ ماده ۱۰ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف مسئول رسیدگی به تجدیدنظر خواهی اشخاص از آرای غیر قطعی کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و کمیته وضعیت بازیکنان می‌باشد و بررسی بازه زمانی چند ماهه فرایند دادرسی هر یک از کمیته های قضایی فدراسیون و نیز تصمیمات هیات رئیسه محترم و سایر قسمت‌های فدراسیون، از صلاحیت ذاتی کمیته استیناف خارج است.

رییس کمیته استیناف افزود: بند ۱۳ ماده ۲۱ مقررات مذکور، تکلیف بر توجه کامل رئیس و کلیه اعضای رکن قضایی به وصف محرمانگی، بی طرفی و پرهیز از هرگونه اظهار نظر در خصوص پرونده و محتویات آن و نیز مصاحبه با رسانه‌ها تا قبل از صدور رای دارد.

صالحی در پایان تصریح کرد: با تاکید بر ضرورت رعایت مقررات، نوشتار موسوی صرفا اظهار نظر شخصی بوده و مبین دیدگاه و نظر کمیته استیناف نیست.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

امباپه: بازیکن رئال‌مادرید بودن یک افتخار بزرگ است/ رونالدو الگوی من است

به گزارش ایرنا، سرانجام کیلیان امباپه امروز در مراسمی باشکوه در ورزشگاه ‏سانتیاگو برنابئو و …