انتظاری: خیلی‌ها برای زمین زدن پرسپولیس تلاش می‌کنند

سهراب انتظاری روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد ناکامی پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت:  قابل پیش‌بینی بود که تیم نتواند بازیکن بگیرد و این اتفاق برنامه‌ریزی شده بود. آنقدر پنجره باشگاه را باز و بسته کردند تا در نقل و انتقالات ناکام بمانیم و به هدفماشان رسیدند اما این تیم باز هم قهرمان خواهد شد.

وی افزود: برخی می‌خواستند پرسپولیس را زمین بزنند و عجیب است که با هماهنگی و دقیقا پنجره را در نقل و انتقالات باز و بسته کردند. در طول یک ماه ابتدا به خاطر استوکس پنجره بسته شد. بعد که باز شد موضوع علیرضا بیرانوند را وسط کشیدند، این مشکل هم حل شد. موضوع بحث طلب پدیده وسط آمد و پس از آن نیز بحث پنج بازیکن داخلی. سال ۱۲ ماه است اما درست تمام این اتفاقات را در طول این یک ماه رقم زدند تا تیم نتواند بازیکن بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد:‌ این پرسپولیس همان تیمی است که با ۱۳ بازیکن فینالیست آسیا شد. این تیم دوباره قهرمان خواهد شد اما روسیاهی این روزها برای کسانی می ماند که تیم را به این روز انداختند.

وی در پاسخ به این پرسش که منظورش از این افراد چه کسانی هستند، گفت: هواداران و بازیکنان و همه کسانی که فوتبال را می‌فهمند باهوش هستند و می‌دانند که چه اتفاقاتی از سوی چه کسانی در حال رقم خوردن بود.

انتظاری ادامه داد: برخی دشمنی عجیبی با پرسپولیس دارند.  کادر فنی تقصیر ندارد و برخی دشمنی با پرسپولیس را عملا نشان دادند.

وی در مورد استعفای یحیی گل‌محمدی و بازگشت او به تمرینات گفت:‌ یحیی خودش را برای بازیکنان فدا کرد و کارد به استخوان رسیده بود. او به خاطر بازیکنان استعفا داد. ما می دانیم او عاشق پرسپولیس است و به عنوان بازیکن و مربی هر چه داشت برای تیم گذاشت. او به خاطر بازیکنان این کار را کرد. متاسفانه برای حل مشکل چاره‌ای نیاندیشیدند. 

پیشکسوت سرخپوشان تاکید کرد: می‌خواهند پرسپولیس را زمین بزنند اما ما کنار تیم هستیم و با انرژی مثبت به سمت ششمین قهرمانی می‌رویم. بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم مصدومان بازگردند شرایط بهتر خواهد شد.

وی تاکید کرد:‌ همه تیم‌های لیگ دوست دارند، مانع قهرمانی پرسپولیس شوند با این وجود، این تیم باز هم قهرمان خواهد شد.

انتظاری در مورد اینکه امید گلزنی تیم در حال حاضر «مهدی عبدی» است، گفت: او نشان داده فوتبالیست خوبی است و البته باید بیشتر تلاش کند. انتظار هواداران زیاد است و او شایستگی خودش را نشان داده؛ نفرات قابلی داریم و باید همه هواداران و پیشکسوتان کنار تیم باشیم و کنار هم به سوی ششمین قهرمانی گام برداریم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا از حکم دیوان بین‌المللی دادگستری علیه رژیم صهیونیستی حمایت کرد

به گزارش بامداد یکشنبه ایرنا به نقل از الجزیره، بورل در این بیانیه خواستار حمایت …