مدیرعامل: مطالبات شاکیان داخلی تراکتور پرداخت شد

به گزارش ایرنا، میرمعصوم سهرابی روز شنبه در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه افزود: در روزهای اخیر پنجره نقل و انتقالات داخلی تراکتور با شکایت چند نفر بسته شده بود که با توجه به حساسیت موضوع، در تهران حضور یافته و امور  مربوط را پیگیری کردیم و خوشبختانه با پرداخت مطالبات افراد، مشکل مرتفع شد و کارهای اداری ثبت قرارداد بازیکنان جدید و صدور کارت بازی آنان نیز انجام شده و مشکلی از این بابت نداریم.

وی با بیان اینکه تمامی اقدامات باشگاه در راستای تقویت تیم در نیم فصل بود، بیان کرد: همان‌طور که به هواداران قول داده بودیم، با پرداخت درصد مقرری از مطالبات اعضای تیم، مانع جدایی بازیکنان مورد نیاز در نیم فصل شدیم.

سهرابی با بیان اینکه سه بازیکن داخلی با درخواست سرمربی تیم جذب شده‌اند، بیان کرد: ما در جذب بازیکنان جدید، خواسته سرمربی تیم و هواداران را مدنظر قرار داده‌ایم و بر این اساس مهدی کیانی، محمد بلبلی و نادر محمدی جذب شده‌اند و سعی می‌کنیم کار انتقال یک بازیکن دیگر را امروز نهایی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس خواسته سرمربی، با یک بازیکن خارجی وارد مذاکره شده بودیم و حتی کارهای مربوط به صدور ویزای او انجام شده بود، اما بر اساس درخواست و تاکید سرمربی، یک بازیکن داخلی جایگزین او شد.  

وی تاکید کرد: ما سعی کردیم در آرامش و به دور از حاشیه، امور مربوط به باز شدن پنجره نقل و انتقالات خارجی و داخلی تیم را پیگیری کنیم که کار پیچیده و زمان‌بری بود اما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دادیم.

سهرابی تشریح کرد: همچنین در زمینه خرید بازیکنان نیز ملاک ما نظر و خواست سرمربی تیم بود و می‌خواستیم بازیکنی را اضافه کنیم که در شرایط مسابقه باشد و بتواند از همان روز اول به تیم کمک کند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور همچنین با اشاره به مثبت شدن تست کرونای هفت عضو تیم تراکتور، بیان کرد: تنها نگرانی ما بابت مثبت شدن تست کرونای هفت نفر از اعضای تیم است که پیگیر روند درمانی آنان هستیم تا با نفرات کامل و با قدرت در ادامه مسابقات حضور یابیم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

شهادت دو کودک فلسطینی در جنین به ضرب گلوله صهیونیست‌ها

تهران-ایرنا- منابع رسانه‌ای بعدازظهر امروز (چهارشنبه) از شهادت دو کودک خردسال فلسطینی در جریان تجاوز …