زیرگذر شهید جناح تهران پس از چهار سال معطلی به بهره برداری رسید

به گزارش ایرنا، علیرضا زاکانی روز شنبه در مراسم افتتاح طرح های شهری که در محل طرح زیرگذر محمد علی جناح برگزار شد، گفت: این طرح که در منطقه پنج قرار دارد بیش از چهار سال نیمه کاره رها شده بود که به واسطه نبودن همین زیرگذر سال گذشته سه هموطن بر اثر تصادف جان باختند.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت شهروندان بسیار پراهمیت است افزود: در این دوره از مدیریت شهری تلاش داریم با افتتاح چنین طرح هایی آسایش و آرامش شهروندان فراهم کنیم.

زاکانی با بیان اینکه افتتاح طرح های بزرگ عمرانی در شهر رونق گرفته و ماحصل آن آسایش و آرامش مردم می شود گفت: گذشته از طرح های عمرانی، در بخش های اجتماعی، معیشتی و اقتصادی و همچنین ایمنی شهروندان نیز در دستور کار شهرداری است.

وی با اشاره به افتتاح بیش از ۲۰۰ پروژه بزرگ‌ و کوچک در برخی مناطق به مناسبت دهه فجر ادامه داد: افتتاح چند طرح در مناطق ۱۵، ۱۸، ۱۹ و پنج فقط به عنوان نمونه بود و باقی مناطق نیز پروژه‌هایشان را افتتاح خواهند کرد.

شهردار تهران با بیان اینکه با رهبر عظیم‌الشان انقلاب پیمان بستیم که تا آخرین نفس در راه پیشرفت شهر تلاش کنیم، گفت: هم اکنون در حال جمع‌آوری طرح های روی زمین‌مانده هستیم تا در ابتدای سال آینده با جلب مشارکت مردم آنها را به نتیجه رسانده و موجبات امنیت و رونق را برای شهر و شهروندان فراهم آوریم که امیدواریم این اقدامات گام‌ در جهت رضایت مردم باشد.

وی با اشاره به تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: ورود به ۴۴ سالگی انقلاب اسلامی و بیش از چهار دهه ایستادگی بر شعارهای بنیادین انقلاب نوید بخش آینده‌ای بسیار درخشان است که به لطف الهی این این انقلاب نصیب مردم ایران شد و به برکت اهل بیت که امروز میلاد امام جواد(ع) است، انقلاب مسیر رشد و شکوفایی‌اش را ادامه داد.

به گفته زاکانی، نقش امام بزرگوار و رهبری انقلاب و ملت رشید از مردان، زنان و جوانان و تک‌تک‌ کسانی را که به رشد و شکوفایی انقلاب کمک کردند، به ویژه شهدای دفاع مقدس، سلامت، مدافع حرم و شهدای خدمت همچنین خانواده‌های معظم شهدا  که برای ما مدال افتخار هستند نباید نادیده گرفت.

به گزارش ایرنا، با حضور شهردار تهران امروز (شنبه) زیرگذر آزادی با سه دسترسی( پایانه آزادی، BRT محمد علی جناح و جناح شمالی) در منطقه پنج و همچنین مجموعه ورزشی شهید مظاهری در منطقه ۱۵، بوستان مدافعان سلامت در منطقه ۱۸ و بوستان وصال در منطقه ۱۹ بعنوان شاخص‌ترین طرح های شهری بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

میان روشنگران افکار عمومی و تهدیدکنندگان امنیت روانی جامعه تفاوت وجود دارد

تهران – ایرنا – رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: همواره باید در رسیدگی به …