درویش: باشگاه الدحیل اجازه جدایی “رضاییان” را نمی‌دهد/ درخواست ۵۰۰ هزار دلاری برای مهاجم برزیلی


به گزارش ایرنا، رضا درویش در خصوص جذب بازیکن اسبق سرخ پوشان تاکید کرد: خود رامین رضائیان دوست دارد در پرسپولیس باشد و ما هم خواهان جذب او هستیم. نزدیک به ۱۵ روز است که کارمان را آغاز کرده ایم و در همین مدت بیش از ۱۰ مکاتبه با باشگاه الدحیل داشتیم.

وی ادامه داد: آنها هر بار یک موضوعی را مطرح کردند و درخواست پول داشتند و در مراحل بعدی این مبلغ را افزایش دادند تا ۴۸ ساعت گذشته آخرین مبلغ را هم اعلام کردند و ما هم رضایت خود را اعلام کردیم. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: از سویی دیگر طرفداران پرسپولیس هم خواهان حضور او در تهران هستند و برای همین تمام تلاشمان برای جذب او بود و دیشب با مدیر برنامه های او صحبت کردیم و مشکلی نبود اما امروز ساعت ۱۴ به ما خبر دادند که باشگاه الدحیل تحت هیچ شرایطی حاضر به فسخ قرارداد او نیست و مخالف این انتقال است.

درویش افزود: خود او هم خیلی دوست دارد که بیاید اما باشگاه اجازه این انتقال را نداد، من الان به عنوان مدیرعامل تیم باید چه کار کنم؟ 

وی در مورد حضور یک بازیکن برزیلی در ترکیب شاگردان یحیی گل محمدی تاکید کرد: تا ساعت ۴ صبح امروز از سوی یحیی گل محمدی مکاتبات و ایمیل هایی زده شد تا چگونگی ورود و حضور این بازیکن برزیلی که در پرتغال هم حضور دارد، بررسی شود. ساعت ۱۲ مدیربرنامه های این بازیکن اعلام کرد که برای آنها بلیت بگیریم و دوستان در باشگاه بلیت این گروه را برای ورود به تهران تهیه کردند که حدود یک صد میلیون تومان شد.

مدیر عامل سرخ پوشان تهرانی یادآور شد: در ساعت ۴:۳۷ ایمیل زدند که حتما تا فردا صبح مبلغ ۵۰۰ هزار دلار پول باید به حساب باشگاه این بازیکن واریز شود تا اجازه این حضور داده شود و این مبلغ جدا از پول خود بازیکن است. من سئوال کردم که آیا شنبه و یکشنبه که همه جای دنیا تعطیل است چطور باید این مبلغ را جابجا کنیم؟

درویش ادامه داد: این بازیکن برزیلی در پست مهاجم است و یحیی خواهان او بود و ما هم اعلام کردیم این مبلغ را در دو قسط پرداخت می کنیم. البته در مکاتبات قبلی چنین رقمی را اعلام نکردند و صحبت از رقمی به مراتب پائین تر بود اما وقتی دیدند ما نیاز داریم قیمت را افزایش دادند. اما در جواب به ما گفتند فقط تا فردا صبح امکان جابجایی این مبلغ وجود دارد و اگر نشد این انتقال انجام نخواهد شد.

وی در مورد مهدی شیری و انتقال وی به باشگاه فولاد هم گفت: صحبت هایی مطرح شده بود که شیری و پاتوسی با هم معاوضه شوند، ما هم برای تبادل این دو بازیکن اعلام رضایت کردیم اما گویا مقاومتی در کار است و هنوز این مبادله انجام نشده و باید دید چه خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: من به پرسپولیس آمدم تا کار کنم اما باید مجال کار باشد. برای به دست آوردن پول، کار آسانی نداریم البته تیم هایی که کارخانجات دارند جابجایی رقم های اینچنینی کارسختی نیست، من فقط فضای تبلیغاتی را دارم که قبل از من انجام شده و مبالغش را هم خرج کرده اند.

درویش در مورد ماجرای پدیده خاطر نشان کرد: قسط اول در چند روز گذشته که  ۲ میلیارد بود را پرداخت کردیم و چند روز آینده نیز یک میلیارد دیگر باید بدهیم و دوباره یک میلیارد دیگر پرداخت خواهد شد و در ادامه هم ماهانه یک میلیارد تومان باید بدهیم. این به جز محمدنادری است، باشگاه بلژیکی هم هست که امروز ۳۰ هزار یورو دادیم تا پنجره بسته نشود. با این اوضاع و زمان باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات همه در تلاش هستند، بازیکنان آزاد در سطح دنیا را رصد کردیم و بعد از این مهلت هم می توانیم جذب کنیم.

وی به تلاش های کادر فنی تیم هم اشاره کرد و گفت: خود یحیی ۳۵ فیلم بازیکنان آزاد را دیده و تیمش در حال آنالیز آنها هستند تا کاری که در شان پرسپولیس است محقق شود، بازیکن خوب می خواهیم که در تیم موثر باشد و بتواند نظر هواداران را فراهم کند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان به پیشنهاد یک باشگاه خارجی برای جذب سیامک نعمتی هم اشاره کرد و افزود: سیامک یک پیشنهاد دارد ولی هنوز در این مورد صحبتی نشده است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …