حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از امید به آینده انقلاب است


سید مرتضی بختیاری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تبریک چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب اسلامی در گذشت ۴۳ سال عمر انقلاب از هیچ توطئه و ترفندی علیه مردم و نظام مقس جمهوری اسلامی دریغ نکرده و تنها حضور پر رنگ مردم در صحنه های مختلف سبب خنثی شدن این ترفندها شده است.

وی گفت: امیدوارم در عرصه ورود به چهل و چهار سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با خبرهای خوب برای مردم به خصوص اقشار محروم و نیازمند جامعه موجبات دلگرمی هر چه بیشتر مردم را فراهم آوریم.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: به عنوان یک شهروند و عضو کوچکی از جامعه از دیگر مسولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهم از هیچ کوششی برای رفع محرومیت و رفع مشکلات نیازمندان دریغ نکنند.

بختیاری با تاکید بر اینکه خوشبختانه در بودجه سال ۱۴۰۱ تصمیمات خوبی برای کمک به اقشار ضعیف، نیازمند و افراد تحت پوشش گرفته شده است، گفت: در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای رفع محرومیت تصمیم گرفته شده اما هنوز مصوب نشده و در حال بررسی است.

براساس امار و اطلاعات موجود هم اکنون بیش از دو میلیون خانوار در قالب حدود ۵ میلیون نفر با پردداخت یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به افراد مستمری بگیر تحت پوشش بیش از ۱۲۰ نوع خدمات کمیته امداد هستند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

به رسمیت شناختن فلسطین؛ گلوله نقره‌ای سیاست خارجی اسپانیا در خاورمیانه

تهران- ایرنا- روزنامه ال پائیس به نقل از یک منبع ارشد دیپلماتیک تاکید کرد: اسپانیا …