راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان خودرویی برگزار می‌شود


عباس صفدری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با توجه به شرایط بهداشتی حاکم بر جامعه برای حفظ سلامتی مردم عزیز و همیشه در صحنه و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی گرامیداشت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به صورت خودروی خانوادگی خواهد بود که تجربه موفق این نوع برگزاری را سال گذشته نیز داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در چهل و سومین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ملت شجاع و رشید ایران اسلامی بویژه مردم سیستان و بلوچستان حضور خواهند داشت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: به جهت حساسیتی که برای دوام و بقا و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه وجود داشته و دشمنان ما تحت هر شرایطی به دنبال تخریب نظام بوده و هستند و اقداماتی انجام می‌دهند که موجبات یاس و نامیدی مردم را فراهم می‌آورند مردم این استان هوشیارانه با حضور حداکثری در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد بر سر ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی گفت: مردم متدین، همیشه در صحنه و شهیدپرور سیستان و بلوچستان با تمام وجود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اعلام خواهند کرد که بر خلاف تمام تهدیدها، توطئه‌ها و فشارهای بیگانگان هرگز از انقلاب، نظام و ولایت فاصله نگرفته و نمی‌گیرند.

صفدری ادامه داد: در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان هماهنگی‌های لازم از سوی ستادهای دهه فجر انجام شده و در شهر زاهدان ورود مردم از منطقه زیبا شهر به محدوده راهپیمایی و حرکت خودرویی خواهد بود.

وی افزود: تقاضایی که از مردم عزیز داریم این است که با همان ذائقه‌های هنری خودروهای خود را تزیین کنند و اگر نیازمندی‌های داشتند در میدان سربازان گمنام زیبا شهر در اختیارشان خواهیم گذاشت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: جایگاه اصلی مراسم گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن در تقاطع خیابان آزادی و خیابان امام خمینی(ره) بوده و  سخنران مراسم حجت‌الاسلام علیرضا ادیانی نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور است.

وی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نه تنها موجب تقویت، همبستگی و استحکام هرچه بیشتر ملت می‌شود بلکه دشمنان را مایوس و ناامید خواهد کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تیم بسکتبال دختران گروه بهمن یک قدم به قهرمانی نزدیک شد – تابناک

اولین فینال لیگ برتر بسکتبال زنان با پیروزی گروه بهمن به پایان رسید. این دیدار …