برق منطقه‌ای استان سمنان هفت هزار میلیارد ریال طرح در حال اجرا دارد


به گزارش ایرنا، سید علی اکبر صباغ روز پنجشنبه به رسانه ها افزود: زمینه های سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در صنعت برق استان سمنان فراهم است و سرمایه گذاران می توانند بر اساس ضوابط و قوانین در زمینه های مختلفی چون ساخت نیروگاه خورشیدی ، بادی و مقیاس کوچک گازی ورود کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به حوزه فعالیت های این شرکت گفت : شرکت برق منطقه ای سمنان وظیفه تأمین و انتقال انرژی الکتریکی را از طریق پست ها و خطوط انتقال فوق توزیع در سطح استان بر عهده دارد.

وی، توسعه تاسیسات صنعت برق در بخش انتقال و فوق توزیع و اصلاح و بهینه سازی آن را دو وظیفه مهم شرکت برق منطقه ای برشمرد و افزود : به منظور صرفه جویی در سرمایه گذاری و افزایش بهره وری تاسیسات صنعت برق، پروژه اصلاح و بهینه سازی تجهیزات پست ها و خطوط انتقال در برنامه کاری این شرکت قرار دارد.

صباغ، طرح های صنعت برق را زمان بر و پرهزینه دانست و بیان کرد: طرح های صنعت برق در استان سمنان بر اساس اولویت نیاز و ضرورت تعریف و برنامه ریزی می شود و در صورت تامین منابع مالی، مراحل مختلف طرح، طی بازه زمانی در نظر گرفته شده عملیاتی می شود.

همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ۲۰ طرح شرکت برق منطقه ای سمنان با اعتباری معادل ۳۷۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

کاظمی: بازی با قطر محک جدی برای ما خواهد بود؛ هند حریفی ناشناخته است+فیلم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال ایران با اشاره به دیدار با قطر گفت: این بازی برای …