شمار جایگاههای سوخت منطقه ارومیه به ۱۶۲ باب افزایش یافت


احمد مجرد روز چهارشنبه گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مجتمع خدماتی و رفاهی که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت، در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال احداث شده و دارای ۶ نازل سوختگیری سی ان جی است.

وی اضافه کرد: این جایگاه که در شهرک صنعتی ایواوغلی خوی احداث شده، امکان عرضه سوخت پاک سی ان جی همزمان برای ۶ خودرو را فراهم کرده است.

وی وضع توسعه و احداث جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در شهرستان خوی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هم‌اکنون میانگین مدت زمان انتظار برای سوخت‌گیری بسیار کم است.

رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی در احداث و راه اندازی این جایگاه و امکان اشتغال زایی برای هشت نفر بیان کرد: تجهیزات بسیار مطلوب اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت و امکانات رفاهی آن اعم از نمازخانه، سرویس های بهداشتی زنانه و مردانه و کافی شاپ در این جایگاه وجود دارد.

به گزارش ایرنا، آذربایجان غربی به دلیل وسعت، دارای ۲ منطقه پخش فرآورده های نفتی در ارومیه و میاندوآب است که ارومیه، شهرهای شمالی و میاندوآب شهرهای جنوبی استان را مدیریت می کند.

منطقه ارومیه شامل شهرهای ارومیه، اشنویه، سلماس، خوی، چالدران، قره ضیاء الدین، ماکو، شوط ، پلدشت و بازرگان با شعاع عملیاتی ۲۵۰ کیلومتر است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

شکار دوباره همای سعادت، این بار در میان برف – تابناک

تعداد بازدید : 0 هُما، مرغ استخوان‌خوار یا کرکس ریش‌دار | Gypaetus barbatus موجودی است …