زمینه روان سازی تجارت در جهان اسلام باید فراهم شود

به گزارش ایرنا جواد اسلامی دوشنبه در آیین افتتاح دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی خوزستان در محل اتاق بازرگانی اهواز اظهارداشت: شورای بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور به هیچ عنوان قصد ندارد کار سرمایه گذاری کند؛ بلکه تلاش دارد تا به بهبود شرایط اقتصادی کشور کمک کند.

وی ادامه داد: بسیج تجار و فعالان اقتصادی وظیفه هدایت، حمایت و نظارت را بر عهده دارد تا در نهایت فضای کسب و کار بهبود یابد.

دبیر شورای بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور تصریح کرد: همواره بسیج در کنار مردم بوده و در شرایط اقتصادی فعلی نیز، تلاش می شود که مشکلات بخش خصوصی را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کند.

اسلامی با تاکید بر اینکه امروز کشور در شرایط جنگ اقتصادی است گفت: برای پیروزی در این جنگ باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد که یکی از مهمترین این ظرفیت ها، بسیج است.

همکاری بسیج و بخش خصوصی به کاهش مشکلات اقتصادی منجر می‌شود

مسئول بسیج اتاق ایران همچنین در ادامه این مراسم هدف از راه اندازی دفاتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی در محل اتاق های بازرگانی را شناسایی و انجان پیگیری مشکلات بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: بسیج ظرفیت خوبی برای پیگیری مطالبات دارد که بخش خصوصی می تواند از آن بهره مند شود.

علی درویش اضافه کرد: در این راستا قطعا همکاری بسیج و بخش خصوصی به کاهش مشکلات اقتصادی منجر می شود. وی تصریح کرد: همواره بخش خصوصی در جنگ اقتصادی که به ملت ایران تحمیل شده، در صف اول دفاع قرار دارد و برای دفاع از منافع کشور با جدیت تلاش خواهد کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

آتش‌سوزی در زاگرس سرانجام خاموش شد – تابناک

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، «احمد وحیدی» عصر جمعه در جمع خبرنگاران در …