مطهری: اخراج شیری به پرسپولیس سکته داد


به گزارش ایرنا، «حمید مطهری» دوشنبه شب پس از شکست برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به تیم فولاد تبریک می‌گویم و تیم لایق و خوبی است و بازی هم درگیرانه و فیزیکی بود و نیمه دوم داشتیم کار خود را خوب جلو می بردیم که متاسفانه اخراج شیری به تیم سکته داد.

وی افزود: اکبریان خداحافظی کرد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. اما سبک داوری او به گونه‌ای است که هر تیمی در زمین داد و بیداد کند، سوت‌های وی به سمت آن تیم است. داور باید جرات داشته باشد. تیم‌ها به سبک داوری او توجه دارد و احساس می‌کنند اگر داد و بیداد کنند، منفعت می‌برند. در نهایت به او خسته نباشید می‌گویم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: از آن بالا خیلی بی‌احترامی می کردند و به نیروی انتظامی تذکری دادم و  جملات قشنگی نبود اما در هر صورت به فولاد تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: ما یک تیم هستیم. همه بازیکنان برای من ارزشمند هستند و به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و شرایط ما خوب نبود. با قدرت کارمان را جلو می بریم و سعی به تکرار قهرمانی داریم اما تنها شرایط بازیکنان و مربی نیست و باید خیلی چیزها دست به دست هم دهد تا یک تیم پرقدرت ظاهر شود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان امروز دوشنبه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان برگزار شد که فولاد با برتری یک بر صفر قهرمان سوپرجام شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

سرپرست دفتر حوزه وزارتی وزارت ورزش منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در حکمی سرپرست دفتر حوزه وزارتی را منصوب کرد. …