استاندار آذربایجان غربی: همه تلاش رئیس جمهور در راستای حل مشکلات مردم است


محمدصادق معتمدیان روز دوشنبه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه درآذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: اعضای هیات دولت و مسوولان اجرایی نیز در همین راستا، همه تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار می گیرند.

وی اضافه کرد: حضور با برنامه در شهرستان‌ها، بازدیدهای مداوم از واحدهای تولیدی و صنعتی برای رفع مسائل و مشکلات این واحدها در قالب یکشنبه های تولید، دیدارهای منظم با وزرا و مسوولان ارشد نظام در تهران برای پیگیری مطالبات ملی مردم استان، پیگیری برای حضور هلدینگ های بزرگ صنعتی برای سرمایه گذاری در استان، شناسایی و پیگیری جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، روانسازی فعالیت های مرزی، انتصاب افراد کارآمد، انقلابی و جهادی تنها گوشه ای از اقدامات انجام شده در این مدت کوتاه است.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: با تمام توان و استفاده از ظرفیت های ملی و استانی برای پیشرفت و توسعه استان تلاش می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی استان و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار از تلاشهای دولت سیزدهم و به ویژه استاندار آذربایجان غربی در توجه به مناطق محروم و کم برخوردار و استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستانها برای پیشرفت استان قدردانی و برای تمامی دولت مردان در عرصه خدمت به مردم آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

فرش‌آرای مشهد فصل جدید را با شکست مقابل گیتی پسند آغاز کرد

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال فرش‌آرا در هفته نخست مسابقات لیگ برتر عصر جمعه در …