۲۵ درصد ظرفیت مساجد آذربایجان غربی برای مراسم اعتکاف در نظر گرفته شده است


حجت الاسلام منصور امامی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: به همین منظور، مراسم اعتکاف در همه شهرهای آذربایجان غربی البته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در ارومیه، برای آقایان مسجد علی ابن ابیطالب (ع) منطقه ایثار و مسجد امام حسین (ع) منطقه بهداری و برای بانوان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: طبق برنامه ریزی، ۷۰۰ نفر در مصلا و ۱۵۰ نفر در هریک از مساجد ۲ گانه برای ثبت نام در مراسم اعتکاف، ظرفیت در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: البته ظرفیت مصلا و مساجد، بسیار بیشتر از این ارقام است ولی رعایت پروتکل ها در دستور کار قرار دارد.

حجت الاسلام امامی گفت: ثبت نام در مراسم اعتکاف امسال به ۲ صورت مجازی از طریق سامانه و حضوری است که آقایان در اداره کل تبلیغات اسلامی و بانوان در مدرسه ریحانة الرسول (س) واقع در خیابان نیایش انجام خواهد شد.

وی افزود: سامانه ثبت نام استانی اعتکاف از روزهای آتی فعال خواهد شد و افراد در سراسر استان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام کرده و مسجد و شهرستان مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به گزارش ایرنا، آیین معنوی اعتکاف همه ساله در روزهای سیزدهم تا پانزدهم ماه رجب برگزار می شود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

Genius! How To determine If You should Actually Do Buy Meds

Inbox only stands for “messages not processed”, everything else should be archived. Get the world’s …