جشنواره فروش ویژه نوروزی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

به گزارش ایرنا حشمت رحیمی روز یکشنبه با اشاره به برگزاری دومین دوره نمایشگاهی به وسعت ایران (جشنواره فروش ویژه نوروزی) اظهار کرد: واحدهای صنفی لرستان از نظر اقتصادی، ضعیف هستند و ارائه تخفیف به مشتریان دشوار است اما باتوجه به ضرورت تحریک بازار جلساتی با ۱۰ اتحادیه مرتبط به بازار نوروزی برگزار شد.

وی ادامه داد: روسای این اتحادیه‌ها اعلام آمادگی کرده‌ اند و در حال اطلاع‌رسانی به اعضای تحت پوشش اتحادیه‌ها هستند.

وی افزود: تخفیف‌های متفاوتی برای کالاها و خدمات در نظر گرفته شده است اما بیشتر اتحادیه‌های منتخب این شهرستان با تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی موافقت کرده‌اند.

رحیمی گفت: سال‌های گذشته، برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تاثیرات منفی گسترده بر بازار شب عید واحدهای صنفی می‌گذاشت و عرضه کننده محصولات بی کیفیت به مصرف کنندگان بود، اما پیش بینی می شود برگزاری «نمایشگاهی به وسعت ایران» جایگزین مناسبی باشد.

وی تاکید کرد: این جشنواره در صورت اجرای درست و اطلاع رسانی دقیق به مردم به طور حتم طی سال‌های آینده از استقبال بیشتری از سوی مصرف کنندگان و واحدهای صنفی برخوردار خواهد شد.

وی همچنین در خصوص حمایت تولیدکنندگان در ارائه تخفیف به واحدهای توزیعی مشارکت کننده در «نمایشگاهی به وسعت ایران» گفت: لرستان تولیدکننده زیادی در خصوص محصولات مورد نظر این نمایشگاه ندارد اما اگر تولیدکنندگان شهرهای بزرگ از جمله تهران چنین حمایتی اعمال کنند، به طور حتم درصد موفقیت این طرح افزایش خواهد یافت.

رحیمی همچنین با اشاره به موج جدید کرونا تاکید کرد: امکان تعطیلی مجدد بازار را نخواهیم داشت چراکه این امر به معنای افت شدید اقتصاد و به خطر افتادن بیش از پیش معیشت جامعه است و خود بحران دیگری ایجاد خواهد کرد.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

فیلم| برگزاری آئین جشن تکلیف ۷۵۰ دانش آموز دلفانی 

خرم آباد – ایرنا – بمناسبت اعیاد شعبانیه آئین جشن تکلیف ۷۵۰ دانش آموز شهرستان …