۳ طرح عمرانی و خدماتی در مه ولات به بهره برداری رسید

مجتبی علی نژاد در حاشیه افتتاح پروژه آسفالت ۵۵۰۰ متر مربعی در روستای دوغ آباد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود:این پروژه با هزینه ۱۱ میلیارد  تکمیل شده که ۴ میلیارد ریال آن از محل قیر رایگان بنیاد مسکن و بقیه  از محل شوراها و دهیاری ها هزینه شده است.

سرپرست فرمانداری مه ولات گفت:طرح پرورش قارچ با اشتعالزایی ۲ نفر در روستای دوغ آباد به نیابت از ۲۱۳ طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مه ولات افتتاح شد که این طرح‌ها از ابتدای سال در حوزه های خدماتی و تولیدی با اعتبار ۱۲۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در قالب وام به مردم و متقاضیان واگذار شده است.

وی تصریح کرد: دیگر پروژه افتتاحی امروز، طرح بره پرواری ۲۰۰ راسی در روستای دوغ آباد  با هزینه ۱۲ میلیارد ریال و تولید سالانه ۱۰ تن گوشت قرمز و تسهیلات پرداختی یک میلیارد ریالی امروز – یکشنبه – افتتاح شد.

علی نژاد ادامه داد: ۳۸ پروژه با اعتبار ۴۸۸ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال دهه فجر در مه ولات افتتاح  می‌شود  که ۱۷ پروژه با اعتبار ۲۵۸ میلیارد ریال در نقاط شهری و تعداد ۲۱ پروژه در نقاط روستایی با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

فیض آباد مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه کالای بهاره مشهد خرید کردند + فیلم

مشهد- ایرنا- رییس اتاق اصناف مشهد گفت: ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه عرضه مستقیم کالای …