باریج اسانس حریف سایپا در فینال لیگ والیبال زنان شد/ شکست ذوب آهن در نیمه نهایی

به گزارش ایرنا، سومین دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و باریج اسانس کاشان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (سه‌شنبه ۲۵ بهمن) در سالن فدراسیون والیبال پیگیری ‌شد.

تیم والیبال باریج اسانس کاشان در این مسابقه با اقتدار و در سه ست متوالی حریف خود را شکست داد تا در دومین حضور خود در لیگ برتر زنان راهی دیدار نهایی شود.

شاگردان فرزانه شعبان خمسه در این مسابقات با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند تا در نهایت دو برد از سه مسابقه مرحله نیمه‌نهایی به دست آوردند و حریف تیم سایپا مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها در دیدار نهایی شوند.

این پنجمین دیدار دو تیم ذوب‌آهن و باریج اسانس نمایندگان استان اصفهان در لیگ برتر امسال بود و کاشانی‌ها در مجموع سه برد و دو شکست را تجربه کردند.

تیم ذوب‌آهن اصفهان با شش دوره قهرمانی، پرافتخارترین تیم شرکت کننده در این مسابقات است. این تیم هفت عنوان نایب قهرمانی و دو مدال برنز نیز در پرونده کاری خود در لیگ برتر دارد.

ذوبی‌ها روز پنج‌شنبه در آخرین مسابقه خود در لیگ برتر زنان سال ۱۴۰۰ برای کسب مقام سومی به مصاف پیکان خواهند رفت.

فریبا محمدیان نایب رییس بانوان و الساندرا کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران تماشاگران ویژه دیدار امروز دو تیم مدعی بودند.

دیدار نهایی و رده‌بندی لیگ برتر زنان سال ۲۸ بهمن‌ماه در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

اسبقیان: صندوق‌های رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری‌ در ورزشگاه شهید شیرودی فعال می‌شود

به گزارش ایرنا، سید محمد شروین اسبقیان در نشست وبیناری با روسای فدراسیون‌های ورزشی با …