حماس: بنت مسؤول مجازات جمعی فلسطینی‌هاست

به گزارش ایرنا از رسانه‌های فلسطینی، برهوم اظهار کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین عامل جرایم آواره ساختن فلسطینیان، شهرک سازی ها و نژادپرستی علیه ملت فلسطین است.

وی ضمن مخالفت شدید خود با سفر مقامات رژیم صهیونیستی به برخی پایتخت‌های کشورهای عربی گفت: این کارها به تل‌آویو مشروعیت نمی‌دهد و خیری برای منطقه به همراه ندارد، بلکه منطقه را که هنوز با پروژه استعماری صهیونیست‌ها درگیر است، دچار ناامنی و بی ثباتی بیش‌تر می‌کند.

البرهوم در ادامه مواضع ملت بحرین در رد عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر و حمایت آنها از حقوق ملت فلسطین را ستود و گفت: ما از کشورهای سازشگر می‌خواهیم از مسیر اشتباه خود بازگردند.

پیش از این نیز جنبش جهاد اسلامی فلسطین سفر نفتالی بنت به بحرین را محکوم کرد و از تمامی ملل اسلامی خواست که در برابر عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر مقاومت کنند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در سالروز انقلاب ۱۴ فوریه بحرین به منامه سفر کرده است.

شبکه تلویزیونی «مکان» رژیم صهیونیستی به نقل از دفتر نخست وزیر این رژیم گزارش داد که  قرار است بنت در سفر یک روزه خود به بحرین امروز سه شنبه با «حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین و سپس با «سلمان بن حمد آل خلیفه» ولیعهد این کشور دیدار و گفت و گو کند.  

پیشتر، ولیعهد بحرین و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس تغییرات اقلیمی که نوامبر گذشته در شهر گلاسکو اسکاتلند زیر نظر سازمان ملل برگزار شد دیدار کردند و طی آن ولیعهد بحرین از نخست وزیر رژیم صهیونیستی دعوت کرد تا در اولین فرصت به این کشور سفر کند.

بیانیه دفتر نخست وزیر رژیم اسرائیل اضافه کرد که «بنت» در جریان این سفر درباره توسعه روابط این رژیم با منامه با شاه و لیعهد بحرین گفت و گو خواهد کرد.  

سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به منامه که همزمان با سالروز قیام ۱۴ فوریه انجام می‌شود در حالی است که رژیم صهیونیستی در اواخر هفته گذشته اعلام کرد که در اقدامی بی‌سابقه یک افسر عالی رتبه خود را در بحرین مستقر می‌کند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

شکست سنگین سالیوان از ترامپ؛ اسطوره اسنوکر جهان در هم کوبیده شد

به گزارش ایرنا، مسابقات اسنوکر مسترز شانگهای، یک تورنمنت حرفه‌ای اسنوکر غیر رنکینگی است که …