روند خوب تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان ادامه خواهد داشت

جهانگیر کی‌شمس روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تیم فوتبال صنعت‌نفت سختی‌های زیادی را به دلیل مشکلات مالی در نیم فصل اول پشت سرگذاشت ولی در نتیجه‌گیری فراتر از انتظار ظاهر شد.

وی افزود: اگر در شروع مسابقات لیگ برتر نتایج ضعیفی کسب کردیم دلیلش دیر شروع شدن تمرین بود زیرا زمان زیادی برای انتخاب کادر فنی،  جدب بازیکن و تمرین بدنسازی از دست رفت.

سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان گفت: بازیکنان تیم ما با اینکه از وضعیت مالی باشگاه ناراحت بودند ولی در داخل زمین همه مشکلات را فراموش کردند و برای نام آبادان جنگیدند و نتایج قابل قبولی را کسب کردند.

کی شمس ادامه داد: تیم نفت آبادان با نتایجی که کسب کرده فاصله امتیازی زیادی با تیم چهارم جدول ندارد و ثابت کردیم در فوتبال همه چیز به پول ختم نمی‌شود. جنگیدن با تیم‌هایی که بیش از چهار هزار میلیارد ریال هزینه یک فصل کردند سخت و دشوار است ولی تیم صنعت‌نفت با همه مشکلات این راه سخت را به خوبی طی کرد.

وی گفت: اگر ما یک سوم از بودجه تیم‌های صنعتی یا استقلال و پرسپولیس را داشتیم یکی از مدعیان جدی قهرمانی بودیم زیرا فوتبال در خون و رگ بازیکنان صنعت‌نفت می‌جوشد.

وی با اشاره تقویت نشدن تیم صنعت‌نفت در نیم فصل دوم به دلیل کمبود بودجه افزود: قرار بود ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی وزارت نفت به حساب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان واریز شود که از این مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال به حساب باشگاه صنعت نفت پرداخت شود ولی این مورد عملی نشد تا در جذب بازیکن ناموفق باشیم.

کی‌شمس بیان کرد: تیم فولاد خوزستان با جذب چهار بازیکن که با بودجه یک سال تیم صنعت نفت برابری می‌کند در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر خود را تقویت کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه در آبادان برخی افراد بجای اینکه کنار تیم باشند با وجود کسب نتایج قابل قبول و دور از انتظار باز هم قصد به حاشیه کشاندن تیم را دارند ولی بازیکنان به دور از حاشیه کار خود را ادامه می‌دهند تا دل هواداران واقعی آبادانی را شاد کنند.

سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان افزود: امسال با وجود مشکلات مالی بهترین امکانات پروازی، خوراک و هتلینگ را در اختیار تیم گذاشتیم تا تیم برای سفر به شهرهای دیگر با مشکل روبه رو نشود و این مورد نیز در کسب نتایج اخیر تیم تاثیر مثبت داشت.

وی بیان کرد: سعی داریم با تامین منابع مالی، پیش از پایان سال حدود ۳۰ درصد دیگر از قراردادهای بازیکنان را پرداخت کنیم تا بازیکنان با انگیزه بیشتری به مصاف حریفان خود بروند.

کی‌شمس گفت: با توجه به اختلاف اندک با تیم‌های مدعی کسب سهمیه آسیا امید زیادی برای کسب این سهمیه داریم و امیدواریم در این راه حمایت‌ها افزایش یابد زیرا تیم ما ظرفیت بالایی دارد و به روزهای خوب رسیده است.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با ۲۵ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر قرار دارد جمعه هفته جاری در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر میهمان فجر سپاسی شیراز است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رکورددار افت و رشد بارش‌ها کدام استان‌ها هستند؟ – تابناک

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، از ابتدای سال آبی جاری تا روز هفدهم …