چند خبر کوتاه انتظامی از استان همدان

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: با اعلام خبری مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی پراید سرقتی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ مظاهر علیجانی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان با گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، این خودرو که سابقه سرقت از شهر کرج داشت را توقیف و یک فرد متهم نیز دستگیر کردند.

کشف بیش از ۷۰ تن کود شیمیایی فاقد مجوز درتویسرکان

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان در بازرسی از یکی از انبارهای منطقه، یک هزار و ۴۰۸ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی «اوره» به وزن ۷۰ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال را کشف کردند.

سرهنگ رضا نوری افزود: با بررسی اسناد و مدارک مالک مشخص شد، کالای مکشوفه در سامانه جامع انبارها ثبت نشده که در این خصوص پرونده متهم برابر تبصره ۳ ماده ۱۸ قانون قاچاق کالا و ارز جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی تویسرکان ارسال شد.

دستگیری ۲ خرده فروش مواد مخدر در فامنین

فرمانده انتظامی فامنین نیز گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کار جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر توسط یگان های انتظامی در این شهرستان انجام شد.

سرهنگ علی حسن حیدری  افزود: با اجرای این طرح، ۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی از آنان کشف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری سارق وسایل اماکن خصوصی در کبودراهنگ

فرمانده انتظامی کبودراهنگ گفت: ماموران انتظامی بخش “شیرین سو” این شهرستان در ساعات پایانی شب و هنگام گشت زنی، فردی که در حال سرقت از یک ساختمان مسکونی بود را دستگیر کردند.

سرهنگ نبی شکرویسی افزود: متهم با مشاهده ماموران قصد متواری شدن از محل را داشت که در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل و در تحقیقات تکمیلی به ۲ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان اعتراف کرد.

دستگیری ۴۲ متهم در اسدآباد

فرمانده انتظامی اسدآباد گفت: در پی استمرار اجرای طرح های انتظامی در این شهرستان با هدف نا امن کردن محلات جرم خیز، پاکسازی نقاط آلوده و افرایش احساس امنیت شهروندان ، یگان‌های انتظامی با بهره گیری از توان و امکانات موجود به اجرای طرح های مربوطه پرداختند.

سرهنگ افشین یاری افزود: در اجرای این طرح، علاوه برکشف مقداری انواع مواد مخدر، ۱۵ سارق، هشت معتاد و خرده فروش مواد مخدر، ۱۵ نفر جلبی و ۴ نفر به دلیل ارتکاب سایر جرایم دستگیر و ۱۸ فقره سرقت اماکن خصوصی و وسایل خودرو نیز کشف شد.

کشف ۱۰ فقره سرقت در همدان

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از باغات اطراف شهر همدان و نارضایتی ایجاد شده در بین باغداران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ هادی نجفی صالح افزود: ماموران کلانتری ۱۶ با تمرکز بر گشت زنی و بکارگیری شگردهای پلیسی، ۲ سارق را در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند که متهمان به ۱۰ فقره سرقت باغات در این منطقه اعتراف و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای شهر اهواز با موضوع برکناری شهردار بار دیگر لغو شد

به گزارش ایرنا محمد علی پور موسوی، روز شنبه در یکصد و پنجاه و چهارمین …