۳۲۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان همدان شناسایی شدند

دکتر «محمد طاهری» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با مرگ یک بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۸۲ نفر رسیده است.

وی اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته چهارهزار و ۸۶۹ مورد بود که از این تعداد ۳۲۸ بیمار جدید شناسایی شدند که ۲۷۰ نفر از آنها سرپایی مداوا و ۵۸ نفر بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تصریح کرد: همچنین ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری شدند و هم اینک مجموع بیماران بستری مشکوک و قطعی در بیمارستان های استان همدان به ۴۸۶ نفر رسیده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌ های استان نیز خاطرنشان کرد: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۷۱۱، بهار یک هزار و ۵۸۶، تویسرکان یک هزار و ۶۳۰، رزن یک هزار و ۲۷۴، درگزین ۴۲۷، فامنین ۴۲۶ و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۸۴ نفر است.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۹۳۲ نفر در ملایر، چهار هزار و ۲۲۱ نفر در نهاوند و ۱۲ هزار و ۳۲۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

براساس اخرین اعلام وزارت بهداشت از وضعیت رنگ بندی کرونایی ۱۰ شهرستان استان همدان، «همدان، اسدآباد، درگزین و رزن» در وضعیت قرمز، «کبودرآهنگ، ملایر و تویسرکان» در وضعیت نارنجی و شهرستان های «نهاوند، فامنین و بهار» نیز در وضعیت زرد قرار دارند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره تخلف در واردات چای+فیلم

اردبیل- ایرنا – رئیس قوه قضائیه با تشریح روند رسیدگی به تخلف در واردات چای …