«لئو» در پاریس ناراحت است/ دلتنگی خانواده «مسی» برای بارسلونا

به گزارش ایرنا، سایت میرور در گزارشی به نارضایتی «لیونل مسی» از شرایطش در پاری‌سن‌ژرمن پرداخت و از زبان «ژروم روتن» ستاره سابق این تیم پاریسی، مسی را به عبور راحت از باشگاه متهم کرد. 

مسی از زمان انتقال تابستانی به پاری‌سن‌ژرمن تمام تلاشش را کرد تا به بهترین فرم خود برسد، اما او تا کنون تنها ۲ در لیگ فرانسه به ثمر رسانده و این موضوع نشان می‌دهد که این فوق ستاره آرژانتینی هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده است.

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که مسی در پاریس ناراضی است، زیرا به دلایل متعدد نتوانسته در شهر و باشگاه جا بیفتد. گفته می‌شود که او و خانواده‌اش هنوز به راحتی به زبان فرانسوی صحبت نمی‌کنند که شاید تعجب‌آور نباشد. اگرچه باشگاه برای مسی و خانواده‌اش کلاس‌های زبان خصوصی برگزار کرده است. همچنین گفته می‌شود که آنها دلشان برای آب‌ و هوای پایتخت کاتالونیا نیز تنگ شده است.

البته «لوئیس سوارز» دوست صمیمی مسی هم در ابتدای فصل به این موضوع اشاره کرده که لیونل به او گفته که در پایتخت فرانسه «رنج می‌کشد.»

از طرفی دیگر «ژروم روتن» وینگر سابق پاری سن ژرمن در مصاحبه با مارکا در این خصوص اظهار داشت: مسی تاثیرگذاری در پاری سن ژرمن نخواهد گذاشت. هیچکس انتظار حضور او را در پاریس نداشت، حتی خودش. او در ۳۴ سالگی قراردادی ۲ ساله امضا کرده است. مسی به طور حتم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است، اما تاثیرگذاری قبلی را ندارد. او نمی‌تواند همان سطح قبلی خود را تکرار کند. علاوه بر این و مهمتر از همه این است که او هم تیمی‌های خودش را در بارسا ​​ندارد.

وی ادامه داد: شما باید در یک باشگاه احساس خوبی داشته باشید و اکنون در پاری سن ژرمن مشکلات زیادی در تطبیق بازیکنان وجود دارد تا لئو احساس خوبی داشته باشد و این بر زندگی خصوصی او تاثیر می‌گذارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تدابیر امنیتی شدید در پاریس با ورود ورزشکاران به دهکده المپیک

به گزارش ایرنا و به نقل از لوکال فرانس، تنها هفت روز تا آغاز سی …