فروش آنلاین بلیت اتوبوس از مبدا تهران محدود شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا از صبح امروز (دوشنبه ۲۵ بهمن) فروش بلیت اتوبوس آنلاین از مبدا تهران از سوی برخی شرکت‌های آنلاین سفر که تا ۷۰ درصد تامین بلیت فروشی آنلاین را بر عهده دارند قطع شده است و مسافران بسیاری از شهرها از مبدا تهران برای خرید بلیت باید به صورت حضوری و سنتی به ترمینال‌های مسافری شهر خود مراجعه کنند. 

مدیر روابط عمومی یکی از شرکت‌های فروش آنلاین سفر امروز (دوشنبه) در این باره به ایرنا گفت: اخیرا انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری استان تهران، به یک‌باره ابلاغیه‌ای را خطاب به شرکت‌های آنلاین فعال در فروش بلیت اتوبوس کشور ارسال کرده که طی آن، بدون تشریح و توجیهی کارمزد فروش باید بیش از ۵۰ درصد کاهش یابد.

وی اظهار داشت: این تصمیم دستوری و کارشناسی‌نشده موجب اعتراض بازیگران صنعت شده و مراتب به استحضار مسوولان برای بررسی بیشتر نیز رسیده است. 

وی ادامه داد: در همین راستا «کسب‌وکارهای آنلاین سفر» طی چند روز گذشته فروش آنلاین بلیت اتوبوس از مبدا تهران را محدود کردند و از امروز نیز تصمیم گرفتند تا رفع مشکل ایجاد شده از فروش آنلاین بلیت اتوبوس (از مبدا تهران) در پلتفرم‌های خود تا اطلاع ثانوی صرف نظر کنند.

مشاهدات خبرنگار ایرنا نیز حاکی از آن است که شرکت‌های اسنپ‌تریپ و مستربلیت و علی بابا که تا ۷۰ درصد بازار فروش آنلاین بلیت اتوبوس را در اختیار دارند از امروز در هیچ مسیری از مبدا تهران بلیت اتوبوس نمی‌فروشند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نماینده المپیکی ایران قهرمان تراپ شد

به گزارش ایرنا، پنجمین مرحله مسابقات آزاد اهداف پروازی روزهای ۲۰ تا ۲۲ تیرماه در …