ماموریت غیرممکن بارسا پس از اخراج پیکه

به گزارش ایرنا، در آخرین دیدار یکشنبه شب رقابت های فوتبال اسپانیا و از هفته بیست و چهارم این مسابقات اسپانیول در دیداری خانگی و در دربی این شهر پذیرای شاگردان ژاوی هرناندز بود.

در این بازی که از ساعت ۲۳:۳۰ آغاز شد بارسلونا خیلی زود و در دقیقه ۲ توسط پدری به گل رسید اما سرجی داردر در دقیقه ۴۰ کار را به تساوی کشاند تا ۴۵ دقیقه اول با تساوی دو تیم همراه باشد.

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۵ گلزن اسپانیول در نیمه اول، این بار در نقش سازنده ظاهر شد و با پاس خود دتوماس را در موقعیت گل قرار داد و او هم برای دومین بار دروازه بارسلونا را باز کرد تا شاگردان ژاوی در این بازی خارج از خانه در آستانه یک شکست قرار بگیرند. 

در شرایطی که بازی در وقت های قانونی با همان نتیجه رو به پایان برد داور ۶ دقیقه وقت اضافه را لحظا کرد تا بارسا شانس خود را در واپسین لحظات هم امتحان کند. در وقت های اضافه این بازی جدال و درگیری نیکو ملامد و جرارد پیکه داور این میدان را مجاب کرد تا هر دو را از زمین اخراج کند.

بارسا که نمی خواست در این بازی فیزیکی و نفس گیر بازنده میدان باشد در لحظات پایانی و روی ارسال آلین ترائوره و با ضربه سر دیدنی لوک دی یانگ در آخرین دقیقه این بازی(۹۶) موفق به گلزنی شد تا این جدال تماشایی با تساوی ۲ بر ۲ تمام شود.

شاگردان ژاوی با این نتیجه ۳۹ امتیازی شدند و به رده چهارم جدول صعود کردند و اسپانیول نیز با ۲۷ امتیاز در همان جایگاه سیزدهم باقی ماند. آخرین بازی این هفته دوشنبه بین تیم های مایورکا و بیلبائو از ساعت ۲۳:۳۰ برگزار می شود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

قدردانی جامعه کشتی از رهبر انقلاب – تابناک

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، در پی قهرمانی تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد …