مربی تیم فولاد خوزستان: در نیمه اول ۶ موقعیت گلزنی را از دست دادیم

به گزارش ایرنا حمیدرضا رجبی یکشنبه شب در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک اظهار داشت: یک بازی منطقی انجام دادیم، آلومینیوم تیم درگیر و فیزیکی است که جلوی تیم های بزرگ همیشه خوب بازی می کند و هیچ تیمی نتوانسته آنها را به راحتی شکست دهد. 

وی با بیان اینکه در نیمه اول کاملا بر بازی سوار بودیم افزود: اجازه ندادیم که حریف کنترل بازی را به دست بگیرد و رو به بازی مستقیم آورده بودند. در نیمه دوم با توجه به اینکه حریف فقط دفاع می کرد، یک سری نفرات هجومی وارد زمین کرده و توانستیم بازی را ببریم.

مربی فولاد در واکنش به اظهارات سرمربی آلومینیوم گفت: ظاهرا کادر فنی تیم حریف بازی امروز را درست ندیدند. ما در نیمه اول ۶ موقعیت ۶۰ تا ۷۰ درصدی داشتیم که آنها را از دست دادیم، مگر در فوتبال ایران تیم ها چند موقعیت دارند؟ اگر واقعا این تعداد موقعیت کم است ما سعی می کنیم در بازی های بعد موقعیت های بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: رسول خطیبی همبازی ما بود و هر موقع که می باخت اعصابش خراب می شد و از آنجا که نتوانستند این بازی را ببرند، تحت فشار قرار گرفتند. آنها در نیمه اول وقتی ما فشار می آوردیم، وقت تلفی می کردند و ما چیزی نگفتیم از طرفی آسیب دیدگی بازیکنان ما در نیمه دوم و آمدن برانکاد طبیعی بود.

رجبی در مورد خریدهای فولاد در نیم فصل دوم گفت: تیمی که آسیا رفته، قهرمان جام حذفی شده و سهمیه گرفته، ۲ سال هیچ بازیکنی نگرفته است. اینکه چهار، پنج خرید کردیم، دلیل نمی شود که بگویند هزینه کرده ایم، ما نفر نداشتیم و مجبور بودیم که این ها را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه داور ما را دست به عصا کرد افزود: ما تیمی هستیم که از بالا پرس می کنیم و همه مقابل ما دفاعی بازی  می کنند. امروز با کارت هایی که داور به بازیکنان ما نشان داد بسیار محتاط بازی کردند.

دیدار تیم های فولاد و آلومینیوم اراک با برتری یک بر صفر فولاد به پایان رسید.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (علیه‌السلام)

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی‌ علیه‌السلام امشب با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و جمعی از …