تساوی استقلال و ذوب‌آهن در نیمه نخست

به گزارش ایرنا، تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن اصفهان امروز (یکشنبه) در هفته هفدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

قضاوت این دیدار را «سید وحید کاظمی» با کمک‌های «فرهاد فرهاد پور» و «هادی طوسی» برعهده دارد.

استقلال که با فرهاد مجیدی در لیگ برتر روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز خانگی مقابل شاگردان مهدی تارتار است تا جایگاه خود را در صدر تثبیت کند.

ذوب‌آهن اصفهان که فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است در تهران به دنبال متوقف کردن استقلال است تا یک روز بزرگ را رقم بزند.

دقیقه ۱۳: محمد امین درویشی در پشت موحوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن با اختلاف زیادی به خارج رفت.

دقیقه ۱۹: حرکت خوب باقرپسند از سمت راست و ارسال تند و تیز این بازیکن موقعیت خطرناکی را برای ذوب‌آهن به وجود آورد اما توپ به شکل بسیار خطرناکی از جلوی پای مهاجم این تیم عبور کرد تا سید حسین حسینی نفس راحتی بکشد.

دقیقه ۳۲: پیکان در پشت محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه کاشته شد اما ضربه قاسمی با اختلاف زیادی به خارج رفت.

دقیقه ۳۸: شوت محکم محمد حسین اسلامی با واکنش خوب سید حسین حسینی راهی کرنر شد تا جدی‌ترین اتفاق بازی در نیمه نخست رقم بخورد.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، صالح حردانی، محمد حسین مرادمند، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، زبیر نیک نفس، جعفر سلمانی، محمد دانشگر، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد

ترکیب ذوب‌آهن اصفهان:

 حبیب فرعباسی،حامد نورمحمدی، سید محمد قریشی، پویا پورعلی، آرمان قاسمی، سعید باقرپسند، محمد امین درویشی، سجاد دانایی، محمد خدابنده لو، محمد حسین اسلامی و مسعود ابراهیم زاده


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رد ادعای کذب یک رسانه معاند درباره فدراسیون کاراته

تهران- ایرنا- به دنبال انتشار گزارشی با عنوان ” گرفتن تعهد محضری از ورزشکاران برای …