بنای دولت سیزدهم نه بر شعار بلکه بر اجرای وعده‌ها استوار است


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اظهار داشت: سید صولت مرتضوی اظهار داشت: انتظار مقام معظم رهبری و جامعه از دولتی که با صفت انقلابی شناخته می‌شود، این است که در دهه پیشرفت و عدالت، شعار و رویکرد اصلی این دهه را اجرایی و عملیاتی کند.

مرتضوی با بیان اینکه دولت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برآمده از آرمان‌های انقلابی امام راحل و رهبر معظم انقلاب است، افزود: این دولت پا به میدان نهاده تا تفکر پیشرفت و عدالت و شعار ما می‌توانیم را به نحو احسن اجرایی کند.

 مرتضوی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به دولت برای صادق الوعد بودن، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی نیز همواره در جلسات مختلف اعضای دولت را به صادق الوعد بودن توصیه می‌کنند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های تحولی دولت انقلابی پیشرفت و عدالت برگزاری سفرهای استانی است، تصریح کرد: برای برگزاری هر سفر استانی کار کارشناسی و مطالعاتی گسترده‌ای انجام می‌شود تا مصوبات سفرهای استانی به طور کامل قابل اجرا باشند، چرا که بنای دولت سیزدهم نه بر شعار بلکه بر اجرای وعده‌ها استوار است.

معاون اجرایی رییس جمهور خاطر نشان کرد: اولویت دولت در سفرهای استانی تکمیل طرح های نیمه تمام با اولویت میزان پیشرفت آنهاست و در این راستا سعی کرده منابع و تسهیلات لازم را تأمین کند.

 مرتضوی با بیان اینکه خواسته دولت از استانداران، تلاش برای حل مشکلات مردم است، گفت: استانداران اختیارات گسترده‌ای دارند که اگر خوب از آن اختیارات استفاده کنند، قادر خواهند بود، منش و تفکر دولت مردمی را به شکل موثری اجرایی و عملیاتی کنند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

کاخ سفید: تهدید ایران علیه اسرائیل قابل اجراست؛ به نظارت بر وضعیت ادامه می‌دهیم

نیویورک – ایرنا- سخنگوی کاخ سفید از اظهار نظر درباره گزارش‌ها درباره احتمال حمله قریب‌الوقوع …