هوادار ترمز پیکان را کشید؛ شروع امیدبخش عنایتی در نیم فصل دوم

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال،‌ تیم فوتبال پیکان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین با قضاوت مرتضی منصوریان به مصاف هوادار رفت که با نتیجه ۲ بر یک برابر میهمان خود تن به شکست داد.

در این دیدار هوادار که در پنج دیدار اخیر خود طعم برد را نچشیده بود، به‌دنبال این بود تا با برتری به نوعی نتایج نه چندان خوب خود در نیم فصل اول را جبران کند و شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته باشد. از طرفی پیکان هم که از تیم‌های بالانشین فاصله گرفته بود به دنبال این بود تا با برتری در این مسابقه خود را دوباره به جمع بالانشینان نزدیک کند.

این در حالی بود که رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال هوادار به خاطر اخراج در دیدار قبلی غایب بود.

با این حال ابتدا پیکان با گل دقیقه ۳۰ محمد جواد آزاده از حریفش پیش افتاد اما هوادار در اواخر نیمه اول  توسط داریوش شجاعیان بازی را به تساوی کشاند. در شرایطی که بازی با همین نتیجه رو به اتمام بود، سید محمد حسینی گل برتری شاگردان عنایتی را وارد دروازه پیکان کرد تا بدین ترتیب هوادار شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته باشد.

با این سه امتیاز، هوادار ۱۷ امتیازی شد و تا رده دوازدهم جدول بالا آمد. پیکان هم با این شکست با ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

محمدحسین فلاح در دقیقه ۵۵ از زمین اخراج شد تا پیکان ۱۰ نفره کار را دنبال کند.

ترکیب پیکان:

فرهاد مجد کرمانشاهی، بهروز نوروزی فرد، ایمان اکبری، دانیال جهانبخش، غلامرضا ثابت ایمانی، مجتبی حق‌دوست، محمدحسین فلاح، محمدجواد آزاده، ابراهیم صالحی، محمدعلی فرامرزی، اسماعیل بابایی

ترکیب هوادار:

مهرداد بشاگردی، سیدمحمد حسینی، سیدمحمد ستاری، مهدی عبدی، نیما انتظاری، سیدمحمد میری، حسین صادقی، معین عباسیان، داریوش شجاعیان، روح الله باقری، محمدجواد محمدی


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

پیروزی خانگی فاینورد در غیاب جهانبخش

تهران- ایرنا- تیم فاینورد از هفته پانزدهم  رقابت‌های فوتبال اردیویسه هلند توانست با ۳ گل …