رتبه بندی عملکرد بانک‌ها در اجرای بخشنامه تسهیل وثایق دریافت تسهیلات خرد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت امور اقتصادی و دارایی، «قربان اسکندری» این نامه را خطاب به مدیران عامل بانک‌های ملی ایران، سپه، مسکن، کشاورزی، صنعت و معدن، توسعه صادرات ایران، توسعه تعاون، پست بانک ایران، تجارت، صادرات ایران، رفاه کارگران، قرض الحسنه مهر ایران و ملت ارسال کرد. 

وی در این نامه نوشت: یکی از موضوعات اساسی در هر سازمانی، مباحث انگیزشی مرتبط با عملکرد واقعی در راستای خدمت رسانی به مردم است.

با توجه به همکاری مناسب همه کارکنان شبکه بانکی برای تسهیل در خدمت رسانی مؤثر به عموم مردم، از جمله تسهیل در وثایق تسهیلات خرد و مطابق با سیاست‌های این وزارتخانه، مقرر شد؛ عملکرد بخشنامه فوق در امتیاز رتبه بندی آن بانک‌ها لحاظ شود و از خدمات کارکنان شایسته شبکه بانکی نیز قدردانی شود.

به گزارش ایرنا، پرداخت تسهیلات خرد بدون ضامن از نهم بهمن ماه ۱۴۰۰ توسط وزارت اقتصاد به شبکه بانکی ابلاغ شده است تا روش اعطای وام به آحاد جامعه تسهیل شود. 

براساس این ابلاغیه شاغلان، بازنشستگان و مستمری بگیران اجرایی دولتی همچون وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی، شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت‌های معتبر بخش خصوصی، کارکنان سایر شرکت‌های بخش خصوصی، همچنین کارکنان سایر شرکت‌های بخش خصوصی مشمول این طرح می‌شوند. 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

از انتقاد تند مربی اسبق پرسپولیس تا واکنش مدیرعامل استقلال به اتهامات وارده

تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در شانزدهمین روز آذرماه به واکنش مربی اسبق پرسپولیس به …