پدر یکی از جان باختگان ناآرامی های اخیر: پسرم توسط ضد انقلاب کشته شده است

عبدالله قدیمی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پسر ۴۰ ساله من مغازه دار بود که بعد از شروع نا آرامی ها، مغازه را می بندد و قصد دارد به خانه برگردد اما ۱۰ قدم بعد در راه منزل او را می کشند.

وی ادامه داد: از مردم و شاهدان حاضر در محل پرس و جو کردم که گفتند حتی یک نیروی نظامی و امنیتی هم در این محل وجود نداشته است موضوعی که نشان می دهد پسر من توسط ضد انقلاب کشته شده است.

پیش از این نیز اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان مرگ چهار نفر در تجمعات غیرقانونی را مشکوک خوانده و گفته بود: شواهدی مبنی بر پروژه کشته سازی وجود دارد.

وی اظهار کرد: بنا بر اطلاعات موثق گروهک‌های معاند با استفاده از سلاح گرم در پی کشته سازی هستند که در این زمینه لازم است مردم کاملا هوشیار باشند.

زارعی کوشا گفت: بر اساس نظر پزشکی قانونی و کارشناس سلاح، شخصی که در دیواندره مورد اصابت گلوله قرار گرفته از نزدیک و با استفاده از سلاح و فشنگ جنگی از پشت سر مورد هدف قرار گرفته و محرز است که وی توسط عناصر ضد مردمی و ضد انقلاب جان باخته است.

مردم مواظب فرزندانشان باشند
پدر فواد قدیمی از مردم کردستان خواست اجازه ندهند فرزندانشان از روی احساس و هیجان در تجمعات شرکت و برای مردم و زندگی روزمره آنها مزاحمت ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه نوجوان ۱۲ تا ۱۵ سال مردم را به خیابان می کشانند و از انها سو استفاده می کنند اظهار داشت: اجازه ندهید جوانان بازیچه حرف دشمنان این آب و خاک شوند خدا را خوش نمی آید که از جوان مردم سو استفاده و خون او به ناحق ریخته شود.

وی با یادآوری غم از دست دادن پسرش توسط ضد انقلاب در این تجمعات گفت: نباید اجازه داد امنیتی که در کشور وجود دارد خدشه دار شود.

این پدر داغدار در مورد ماجرای فوت مرحوم مهسا امینی هم گفت: به دنبال این اتفاق مقامات ارشد کشور از جمله رییس جمهور با خانواده این مرحومه تماس گرفته و ضمن اظهار همدردی،   قول بررسی موضوع را داده است.

وی ادامه داد: باید صبر کرد تا نتیجه بررسی ها اعلام شود نه اینکه با تشویش اذهان عمومی جوان مردم را به کف خیابان کشاند.

عبدالله قدیمی اظهار داشت: این موضوع نشان می دهد کسان دیگری پست صحنه هستند که فوت این دختر جوان را بهانه کرده اند و این ناآرامی ها را ایجاد کرده اند.

تحریک کنندگان مردم از خارج خط می گیرند
پدر فواد قدیمی افزود: کسانی که جوانان مردم را به تجمع تشویق می کنند از کشورهای خارجی خط می گیرند که نه تنها دشمن ایران بلکه دشمن اسلام، قرآن، خدا و پیامبر هستند.

او به خیال خام دشمنان برای ضربه زدن به نظام اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی که ۴۴ سال پیش با رهبری امام خمینی پیروز شد، همچنان قوی و پرصلابت است و با این کارها خدشه دار نمی شود.
در نا آرامی های اخیر در استان کردستان چهار نفر کشته شدند که شواهد حاکی از پروسه کشته سازی توسطذضد انقلاب است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

بیماری هموفیلی در مردان بروز می‌کند/ امکان تشخیص در دوران جنینی

تهران – ایرنا – فوق تخصص خون و سرطان بالغان بیمارستان شهید مدرس گفت: هموفیلی …