وودی آلن بازنشستگی‌اش را تکذیب کرد

به گزارش ایرنا، روزنامه اسپانیایی لا وانگاردیا La Vanguardia به نقل از وودی آلن کارگردان و بازیگر کمدین آمریکایی نوشته بود که او قصد دارد از فیلم‌سازی کناره‌گیری کرده و وقت بیشتری را روی نویسندگی در سال‌های گرگ و میش بگذارد.

گاردین به نقل از یک سخنگو خبر روزنامه اسپانیایی را تکذیب کرده و نوشت آلن به این فکر می‌کرد که فیلم نسازد، چرا که ساخت فیلم‌هایی که مستقیماً به پلتفرم‌های استریم(جاری) برود برای او چندان لذت بخش نیست.

وودی آلن خبر بازنشستگی خود را که به نقل از یک روزنامه اسپانیایی عنوان شده بود تکذیب کرد. لا وانگاردیا که پیش از فیلمبرداری فیلم جدید آلن در پاریس با عنوان زنبور عسل ۲۲ – Wasp ۲۲ با این کارگردان آمریکایی گفت و گو کرده بود نوشت که آلن گفته در اصل‌ایده من ساخت فیلم‌های زیاد نیست و روی نویسندگی تمرکز می‌کنم.

وودی آلن بازنشستگی‌اش را تکذیب کرد

این روزنامه همچنین به نقل از آلن نوشته بود که پروژه بعدی او نوشتن یک رمان است.

گاردین بر اساس بیانیه‌ای که از سوی یک سخنگو به نقل از آلن منتشر شده نوشت که او هرگز نگفته در حال بازنشستگی است و این را هم نگفته که در حال نوشتن رمان دیگری است.

طبق این بیانیه، آلن گفته که او عاشق بزرگ تجربه کردن سینماست و در زمان حاضر قصد این را که بازنشسته شود ندارد. گارگردان ۸۶ ساله آمریکایی گفته بود از این که در پاریس برای فیلمبرداری فیلم جدیدش حضور دارد بسیار هیجان‌زاده است.

این فیلم پنجاهمین اثر وودی آلن است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

وفایی‌پور: مریض نمی‌شدم دولت‌بیکف را می‌بردم – تابناک

هادی وفایی‌پور می‌گوید بیماری آنفلوانزا در دو هفته گذشته، باعث افت توان بدنی او و …