کفاشیان: هیئت رئیسه فدراسیون درباره اسکوچیچ ریسک نکرد


علی کفاشیان روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی، اظهار داشت: هر گروه و دسته‌ای عقاید خود را دارد و قبل از انتخابات فدراسیون فوتبال هم این مساله مطرح بود هیئت رئیسه با نظر مردم مبنی بر اینکه مربی تیم ملی باید بسیار قوی و باتجربه باشد، موافق بود و گروه جدید کی‌روش را به عنوان فردی باتجربه و آشنا با تیم ملی انتخاب کرد.

وی اضافه کرد: مجموعه جدید باتوجه به نظر مردم ریسک نکرد و به این نتیجه رسید که دراگان اسکوچیچ برای تیم ملی کارایی ندارد و مسئولیت هدایت تیم ملی را به کی‌روش سپرد.

کفاشیان همچنین درباره برکناری دراگان اسکوچیچ نیز گفت: به شخصه معتقدم که بهتر بود اسکوچیچ که به هر شکلی تیم ملی را بالا آورد و به قطر رساند، تا پایان جام جهانی تیم ملی را هدایت می‌کرد.

کفاشیان درباره پیش‌بینی خود از عملکرد ملی‌پوشان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: در گام اول همه باید دعا کنیم تا این تیم موفق باشد، اما با توجه به حریفان ما در گروه، بدیهی است که بازی‌های سختی در پیش خواهیم داشت.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال افزود: البته ملی‌پوشان ما نشان داده‌اند که مرد بازی‌های سخت هستند و با غیرت و تعصب ایرانی بازی قابل قبولی ارائه خواهند داد.

وی درباره حضور مهدی تاج در راس فدراسیون و مجموعه جدید این فدراسیون، تصریح کرد: اجازه دهید در این خصوص حرفی نزنم، زیرا مجمع انتخاباتی برگزار شده و اعضا به فرد منتخب رای دادند و بهتر است به آراء اعضا احترام بگذاریم. اجازه بدهید مجموعه جدید کار را جلو ببرد و بعد از آن می‌توان در خصوص عملکرد تیم جدید اظهارنظر کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رد ادعای کذب یک رسانه معاند درباره فدراسیون کاراته

تهران- ایرنا- به دنبال انتشار گزارشی با عنوان ” گرفتن تعهد محضری از ورزشکاران برای …