باقری: تیم ملی جای بهترین‌ وزنه‌برداران است


به گزارش ایرنا، کوروش باقری روز یکشنبه در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی دختران نوجوان کشور، اظهار داشت:  ارزیابی نهایی من از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در بخش دختران، این است که چهار الی پنج نفر از این ورزشکاران نسبت به دیگر رقیبان اختلاف معناداری در رکورد و توانایی دارند.

مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری گفت: در جدول رکوردها، غزل و غزاله حسینی و مینا گودرزی سه نفر از بهترین‌ها هستند که در اردوی تیم ملی بانوان کشور حضور دارند اما افراد دیگری با رکورد و تکنیک خیلی خوب در این مسابقات درخشیدند که برای حضور در اردوهای آتی به ویژه در رده سنی نوجوانان و جوانان مورد نظر خواهند بود.

باقری همچنین از برگزاری یک جلسه تمرین سنگین و رکوردگیری در اردوی قزوین خبر داد که روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه خواهد بود. به گفته وی به احتمال بسیار زیاد تکلیف افراد اعزامی به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا، در همین جا معلوم خواهد شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

افزایش ۱۵۰ میلیون تومانی قیمت پژو پارس درب کارخانه/ دلار در مرکز مبادله ثابت مانده است/ جا برای خودرو‌های وارداتی در بنادر نداریم/ واکنش رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس به واگذاری پرسپولیس به بانک‌ها – تابناک

پیمانه اقتصادی تابناک هر روز بسته‌ای خبری از آخرین اخبار و تحولات مهم اقتصادی ایران و …