جن گیر نفرین شده برمی‌گردد

به گزارش ایرنا از اینترتینمنت ویکلی، ریوز هنرپیشه، تهیه‌کننده و موسیقی‌دان کانادایی که بیشتر برای بازی در نقش نئو در سه‌گانه ماتریکس، فیلم سرعت، نقطه شکست، دراکولای برام استوکر، نقش تد لوگان در ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد، وکیل‌مدافع شیطان، جانی سیلور هند در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ و جان ویک شناخته شده، پس از ۱۷ سال با کارگردان کنستانتین برای ایفای نقش در دنباله‌ای از این اثر فراطبیعی و ترسناک باز می‌گردد.

کنستانتین که البته در سال ۲۰۲۰ در فیلم باب اسفنجی: اسفنج فراری نیز ایفای نقش کرده، گفته بود کنستانتین شخصیتی است که بیشتر دوست دارد به او بازگردد؛ ریوز سال گذشته به استیون تایرون کلبر – Stephen Tyrone Colbert کمدین آمریکایی گفت دوست دارد دوباره جان کنستانتین باشد و سعیش را کرده است.

هنرپیشه ۵۸ ساله کانادایی که او را در ایفای نقش‌های ماوراء طبیعی می‌شناسند، در اثر جدید لارنس و با همکاری شرکت برادران وارنر – Warner Bros قرار است به عنوان جن گیر نفرین شده و شیطان‌شناس ایفای نقش کند.

جن گیر نفرین شده برمی‌گردد

آکیوا گلدزمن – Akiva Goldsman نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارد و در کنار جی. جی. آبرامز – J. J. Abrams، هانا می‌نگلا لورنزو دی بوناونتورا – Hannah Minghella. Lorenzo DiBonaventura و اروین استاف – Erwin Stoff به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این فیلم حضور دارد.

گلدزمن کارگردان آمریکایی سال گذشته در سالگرد پانزدهمین سالگرد کامیک-کان بین‌المللی سن‌دیگو – San Diego Comic-Con International فاش کرد که با وجود تمایل زیاد برای ساخت این فیلم، بودجه لازم برای ساخت این اثر وجود نداشت.

 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

سیرک تناقض‌گویی وزیر خارجه انگلیس درباره ایران

لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه انگلیس امروز (دوشنبه) در گفت‌وگو با شماری از …