فلسفه منصوریان مقابل تیم‌های سابق/ هرگز فراموش نمی‌کنم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه روند رو به رشد خود در لیگ برتر فوتبال ایران موفق شد در چارچوب هفته هفدهم با نتیجه یک بر صفر از سد تراکتور تبریز بگذرد و موقتا به رتبه هفتم جدول رده بندی صعود کند.

تیم علیرضا منصوریان نمایش بسیار خوبی مقابل پرشورها داشت و سزاوار کسب سه امتیاز بود. آنها انتقام باخت سه بر صفر دور رفت را گرفتند و البته علی منصور مقابل تیمی که به او زمان نداد تا در لیگ بیستم به موفقیت برسد به نوعی تسویه حساب کرد. این نتیجه تراکتور را در بحران فرو برد و منصوریان را به اوج رساند.

البته که این تنها نتیجه خوب منصوریان مقابل تیم‌هایی که پیش از این هدایت آنها را به عهده داشت نبود. صنعت نفت هفته گذشته هم توانست ذوب آهن را با یک گل شکست دهد. نفتی‌ها در بازی رفت و در هفته اول و زمانی که منصوریان کرونایی بود با یک گل به ذوب باخته بودند. بازهم منصوریان از تیمی که هدایتش را روزی به عهده داشت انتقام گرفت.

آلومینیوم اراک یکی از سورپرایزهای این فصل بوده است. جالب است که تنها باخت تیم اراکی در این فصل مقابل صنعت نفت رقم خورده است. شکستی که در آبادان و با نتیجه سه بر یک حاصل شد. منصوریان از اواسط لیگ بیستم سرمربی ایرالکویی ها شد و در پایان فصل با او برای ادامه همکاری به توافق نرسیدند.

استقلال هم از گزند صنعت نفت در امان نبود. تیم فرهاد مجیدی چند هفته‌ای بود که گل نخورده بود اما مهدی حنفی موفق شد خیلی زود قفل دروازه استقلال را بشکند. در ادامه استقلال به گل رسید اما موفق به ثبت پیروزی نشد تا یکی از پنج تساوی تیم فرهاد مجیدی در ۱۶ بازی لیگ بیست و یکم مقابل شاگردان علیرضا منصوریان باشد.

سرمربی صنعت نفت مانند ادوار قبلی شروع خوبی در تیمش نداشت اما رفته رفته اوضاع را تحت کنترل خود قرار داد و حالا نفتی ها از اینکه منصوریان را روی نیمکت خود دارند خوشحال هستند. تیمی که چند فصل بود شروع خوبی در لیگ داشت و در ادامه افت می کرد اما حالا روندی وارونه را درپیش گرفته است. تیمِ پایین جدولی چند هفته قبل حالا در نیمه بالایی جدول قرار گرفته و به روزهای بهتر می اندیشد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تقوی در جمع اعضای تیم نوجوانان: نگذارید مردم از والیبال ناراحت باشند

به گزارش ایرنا، آخرین تمرین تیم والیبال نوجوانان پسر ایران برای حضور در رقابت‌های زیر …