کاویانپور: حریفان هنوز هم از پرسپولیس ترس دارند

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته در دیدار سوپرجام فوتبال ایران به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه یک بر صفر در مقابل این تیم شکست خورد تا پس از ناکامی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا، یک جام دیگر را از دست بدهد.

این در حالی بود که سرخپوشان نتوانستند بر خلاف حریف، حتی از تنها خرید زمستانی خود استفاده کنند.

حامد کاویانپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد دیدار با فولاد، تاثیر غیبت چند بازیکن در از دست رفتن سوپر جام، شرایط پرسپولیس در ادامه فصل و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

پرسپولیس مقابل فولاد شکست خورد تا پس از چهار قهرمانی متوالی از چنگ سرخپوشان برود. نظر شما در این رابطه چیست؟

فولاد خود را تا دندان برای این دیدار مسلح کرده بود و از تمام نفرات جدید خود استفاده کرد. آنها همکاری کردند تا در این بازی به برتری برسند که به هدفشان هم رسیدند.

در مجموع بازی چطور بود؟

بازی خوب و جذابی را شاهد بودیم و هر ۲ تیم موقعیت‌های زیادی داشتند. البته موقعیت‌های پرسپولیس بیشتر از حریف بود اما فولاد توانست روی یک ضربه کرنر دروازه را باز کند و در ادامه نیز از گل خود محافظت کند تا در این دیدار به برتری برسد.

سیامک نعمتی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، مهدی ترابی از جمله غایبان پرسپولیس در این دیدار بودند. آیا نبود آنها تاثیری در این شکست داشت؟

قطعاً چرا که آنها از بهترین نفرات تیم بودند. فولاد برای این مسابقه از نفرات جدیدش استفاده کرد اما حتی بهترین بازیکنان خوبمان را هم از دست دادیم.

کاویانپور: حریفان هنوز هم از پرسپولیس ترس دارند

با این شرایط می‌توان به موفقیت پرسپولیس در لیگ امیدوار بود؟

بله‌. کار سخت است اما پرسپولیس همیشه برای قهرمانی می‌جنگد و هنوز هم رقبا از پرسپولیس می ترسند. با جذب چند بازیکن و البته بازگشت مصدومان دوباره به همان تیم خوب تبدیل خواهیم شد.

به نقل و انتقالات اشاره کردی. از نگاه شما پرسپولیس در چه پست‌هایی نیاز به تقویت داشت؟
کادر فنی بهتر از هرکسی می‌تواند به این سوال پاسخ دهد چرا که آنها از شرایط تیم بهتر اطلاع دارند اما مطمئنا نیز به جذب چهار پنج مهره در نقاط مختلف زمین داریم.

کاویانپور: حریفان هنوز هم از پرسپولیس ترس دارند


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نتیجه جلسه خودرویی وزیر صمت با شورای رقابت چه بود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سپهر دادجوی توکلی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: جلسه ۶۵۳ شورای …