برتری دیوانه‌وار اتلتیکو در شب پرحادثه مادرید

به گزارش ایرنا، شنبه شب از هفته بیست و چهارم لیگ فوتبال باشگاه‌ های اسپانیا، اتلتیکومادرید میزبان ختافه بود و در نهایت صاحب برتری و سه امتیاز شد.

اتلتیکو که برای پایان دادن به نتایج پرنوسان هفته‌های‌ اخیرش‌ نیاز به برتری‌ داشت، بازی را خوب آغاز کرد و در دقایق ۲۰ و ۲۷ توسط “آنخل‌ کوره‌آ” و “کوئنها” به گل رسید.

با این حال، ختافه واکنشی عالی داشت و دقیقه ۳۰ “بورخا مایورال” یکی از گل‌های خورده این تیم‌ را جبران کرد. سپس این تیم‌ به دو پنالتی متوالی در دقایق ۳۷ و ۴۲ رسید تا “انیس‌ اونال” ترکیه‌ای هر دو ضربه‌ پنالتی را تبدیل به گل کرده و ختافه سه بر دو پیشی بگیرد.

نیمه نخست این دیدار، هفت دقیقه وقت اضافه داشت و اتلتیکو در پنجمین دقیقه وقت‌های اضافه بازهم با درخشش “آنخل‌ کوره‌آ” به گل رسید تا نیمه نخست این دیدار مهیج با تساوی سه بر سه همراه شود.

در دقیقه ۵۸ “فیلیپه” مدافع برزیلی تیم اتلتیکو به دلیل خطای خطرناک‌ روی مهاجم حریف، با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد.

همین امر موجب گردید ختافه که یک بازیکن بیشتر داشت در ادامه برای رسیدن به برتری‌ تلاش کند اما حملات این تیم راه به جایی نبرد.

در دقیقه ۸۹ و روی یک‌ ضربه ایستگاهی، “ماریو هرموسو” در دهانه دروازه ختافه صاحب توپ شد و چهارمین گل اتلتیکو را به ارمغان آورد تا ورزشگاه به مرز انفجار برسد.

در نهایت تیم تحت هدایت “دیگو سیمئونه” صاحب پیروزی شد تا با ۳۹ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار بگیرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تدابیر امنیتی شدید در پاریس با ورود ورزشکاران به دهکده المپیک

به گزارش ایرنا و به نقل از لوکال فرانس، تنها هفت روز تا آغاز سی …