بولونیا قربانی خشم لاتزیو/ ساری سهمیه اروپا می‌خواهد

به گزارش ایرنا، تیم‌های لاتزیو و بولونیا از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران در هفته بیست و پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر صفر به برتری رسید.

شاگردان مائوریتسیو ساری که به تازگی از جام حذفی کنار رفته بودند، در ادامه روند خوب خود در لیگ به دومین پیروزی سه بر صفر متوالی دست یافتند تا همچنان در کورس سهمیه اروپایی باقی بمانند.

ابتدا چیرو ایموبیله در دقیقه ۱۳ از روی نقطه پنالتی گل زد تا با ۱۹گل به صدر جدول گلزنان صعود کند. در ادامه ماتیا زاکانی بود که روز درخشانی را برای خودش رقم زد و ۲ بار در دقایق ۵۳ و ۶۳ دروازه بولونیا را باز کرد تا پیروزی بیانکوچلستی شیرین‌تر شود.

لاتزیو با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت. فاصله آنها با احتساب ۲ بازی بیشتر نسبت به آتالانتا رده پنجمی، یک امتیاز است. آ.اس رم، همشهری لاتزیو نیز با یک بازی کمتر ۳۹ امتیازی بوده و رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است.

بولونیا هم با تحمل شکست دوازدهم خود در این فصل، با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم ایستاد. سینیشا میهایلوویچ، سرمربی صربستانی بولونیا سابقه بازی در لاتزیو را در کارنامه خود دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

جلوگیری از کوچک شدن مغز با این ویتامین – تابناک

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، تقریبا از هر چهار نفر یک نفر ممکن …