مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم

به گزارش ایرنا حمیدرضا رجبی روز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر آلومینیوم اراک در اهواز بیان کرد: فردا بازی سختی مقابل آلومینیوم اراک داریم چرا که می‌دانیم آنها بسیار دونده و پرتلاش بوده و درگیرانه بازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه آلومینیوم از بازیکنان سرعتی خوبی در خط جلو بهره می‌برد افزود: امیدواریم بتوانیم بهترین نمایش را داشته باشیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

مربی تیم فولاد خوزستان در خصوص اضافه شدن مهدی شیری به ترکیب تیم فولاد و جذب بازیکن آسیایی، گفت: تاکنون موفق به جذب پنج بازیکن شده‌ایم و در خصوص مهدی شیری نیز به توافق رسیده و این بازیکن به تیم ملحق می‌شود اما در رابطه با بازیکن آسیایی چون هنوز زمان کافی داریم، در چند روز آینده این اتفاق صورت می‌گیرد. 

وی افزود: جا دارد از آقای گرشاسبی مدیرعامل باشگاه، اعضای هیات مدیره و همچنین مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولادخوزستان تشکر کنم که شرایط را برای جذب بازیکن در تیم فراهم کردند.

رجبی گفت: در ۲ سال گذشته با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، به تیم فولاد فشار آمد و امسال نیز چون از ابتدای فصل همراه با تیم نبودیم، شرایط برای ما سخت بود اما با توجه به نفراتی که جذب کردیم با تمام انرژی و توانمان سعی می‌کنیم از نام بزرگ فولاد دفاع کنیم.

دیدار تیم های فولاد و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۴ بهمن در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار می‌شود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

کنسرت عجیب صهیونیست‌های کشته شده! – تابناک

تعداد بازدید : 0 صهیونیست‌ها در اقدامی عجیب برای کشته شدگان در جریان عملیات طوفان …