۵۶۷ نفر دیگر در استان همدان به کرونا مبتلا شدند

دکتر «محمد طاهری» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با مرگ ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۸۱ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته چهارهزار و ۲۴۱ مورد بود که از این تعداد ۵۶۷ بیمار جدید شناسایی شدند که ۴۹۱ نفر از آنها سرپایی مداوا و ۷۶ نفر بستری شدند.

طاهری تصریح کرد: همچنین ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان همدان بستری شدند و هم اینک مجموع بیماران بستری مشکوک و قطعی در بیمارستان های استان همدان به ۴۶۴ نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌ های استان نیز خاطرنشان کرد: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۷۰۳، بهار یک هزار و ۵۸۶، تویسرکان یک هزار و ۶۲۳، رزن یک هزار و ۲۶۷، درگزین ۴۲۵، فامنین ۴۲۶ و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۸۰ نفر است.

طاهری ادامه داد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۹۱۰ نفر در ملایر، چهار هزار و ۲۱۲ نفر در نهاوند و ۱۲ هزار و ۲۹۴ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رئیس‌جمهور: مبارزه بی‌امان ایران نبود مواد مخدر کل اروپا را فرا می‌گرفت

تهران- ایرنا- رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا پرچم مبارزه جدی با قاچاق و ترانزیت …