اکران «مرد حلزونی» در سینماهای «هنر و تجربه»

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی مرد حلزونی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مزدک میرعابدینی از امروز ۲۳ بهمن ماه به چرخه اکران هنر و تجربه پیوست. 

در خلاصه داستان مرد حلزونی آمده است: محمدعلی وندی، ۴۳ ساله، رانندۀ دلیوری غذا در اورگان امریکا، زندگی گذشتۀ خود را پشت فرمان مرور می‌کند. رفت و آمدها و سفرهای بسیار و بی‌حاصل خویش را به یاد می‌آورد، به آدم‌ها و فرصت‌های از دست رفته نگاه می‌کند و این آخرین روزیست که مملی در این کشور کار می‌کند؛ بی آن که بداند. پیش از آن که برای همیشه به وطنش ایران بازگردد… اما این دختر کیست؟… دختری که دارد قصۀ زندگی وندی را تعریف می‌کند؟…

اکران «مرد حلزونی» در سینماهای «هنر و تجربه»

میرعابدینی، وحدت یگانه، ماری تاناکا، فرزانه اسماعیلی، مارال ایراندوست، گوئندلین پرلاهیل، نیما شهیدی، ملوزین ماوری، حامد تاجیک، حسن حسین اوغلی، دزیره کلین، جنیفر شین و پگی ادامز از جمله بازیگران این اثر هستند. 

عوامل این پروژه عبارت از نویسنده و کارگردان: مزدک میرعابدینی، تدوین: هایده صفی یاری، دستیار و برنامه‌ریز: ندا صارمی‌منفرد، موسیقی: کریستف رضاعی، راوی: آسمان محمدبیگی، فیلمبرداران: آراد رزاقی و وینسنت والش، صدابردار: فرهاد باقری، طراح لوگو و تیتراژ: حامد بارئی طبری، طراح رنگ و نور: فرهاد قدسی، طراح صدا: انسیه ملکی، جلوه‌های بصری: بیتا اخلاقی، طراح تیزر: شاهین حق‌شعار، طراح پوستر: احسان برآبادی و سارا عبدالملکی، امور رسانه: ثمین مهاجرانی و آیدا اورنگ، موسیقی پایانی: قطعه (خارجی) از گروه بمرانی با سپاس از رادیو دیو، کیهان کلهر / دکتر فرهنگ هولاکویی، دستیار تهیه: جواد محمدبیگی، سرمایه‌گذاران: علی مصفا، کریستف رضاعی و تهیه‌کننده: مزدک میرعابدینی هستند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

کیفیت «گندم» کشور در سطح جهانی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز ۳۱ فروردین برای نخستین بار به نام روز ملی گندم …