امام جمعه ایلام: ملت ایران همواره پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران همیشه به دین و عقاید خود پایبند بودند و همواره پای نظام و آرمان امام (ره) و انقلاب ایستاده اند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ایلام همزمان با گرامیداشت ۲۲ بهمن، اظهار داشت: نهضت انقلاب اسلامی ایران برای رفع تبعیض‌ها، نابرابری‌ها، حفظ و برقراری عدالت و همچنین حمایت و پشتیبانی از محرومان جامعه ایجاد شد.
وی افزود: مردم ایران در طول ۴۳ سال پس از وقوع انقلاب در سخت‌ترین شرایط و با وجود همه مشکلات، جانانه ایستادند و امروز ثمره مقاومت آنان پیشرفت در تمامی عرصه‌ها است.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار ادامه داد: ملت ایران در واقع به دین و عقاید خود پایبند بودند و و همواره پای نظام و آرمان امام (ره) ایستادند تا نشان دهند که هیچگاه پشت ولایت فقیه را خالی نخواهند کرد.
امام جمعه ایلام بیان داشت: حضور پرشور و حماسی مردم در این شرایط آب و هوایی و با وجود سختی‌ها و مشقت ها، نشانگر مقاومت و اراده قوی آنان در برابر استکبار و تجدید بیعت با آرمان‌های امام (ره) است.
وی تاکید کرد: مردم ایران با حضوری مثال زدنی همانند روز‌های ابتدایی انقلاب با وجود تبلیغات و جنگ رسانه‌ای دشمن، امروز هم وفاداری خود را به نظام ثابت کردند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر شهیدان حجازی

به گزارش ایرنا، در پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز جمعه صادر شده، …