رییس تربیت بدنی دانشگاه آزاد: دومین لیگ ورزش همگانی دانشگاهی را قدرتمندتر برگزار می‌کنیم

به گزارش ایرنا، «امیرعباس لشگری» روز شنبه در آیین اختتامیه نخستین لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در دانشگاه همیشه درخشیده است اما در ورزش همگانی ضعیف بوده و به عبارتی ویترین نبوده است. حال در توسعه ورزش همگانی بر اساس سند بالادستی برنامه ریزی کردیم تا در این بخش هم فعال شود.

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: با تعریف سامانه‌ای در حال فعال کردن ورزش همگانی هستیم. پیش‌تر با تدوین و ابلاغ آیین‌نامه لیگ به استان‌ها، نخستین دوره لیگ از هفته تربیت بدنی آغاز و امروز پایان یافت.

لشگری گفت: با این لیگ ورزش همگانی پویا تر شده که این اتفاق با حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه افتاده است. بیش از ۳۱ هزار نفر در این لیگ مشارکت کردند که در گام نخست موفقیت‌آمیز است. باید به سمتی برویم تا جامعه دانشگاهی دوستدار ورزش را معرفی کنیم.

وی افزود: در این دوره از لیگ از حضور دانش آموزان محروم بودیم اما در دومین لیگ که در اوایل سال آینده برگزار خواهد شد، در نظر داریم تا مراکز آموزش سما را در این رویداد مشارکت دهیم. 

نخستین لیگ ورزش همگانی به صور غیرحضوری و با مشارکت بیش از ۲۶ هزار دانشجو و بیش از ۴ هزار کارکنان دانشگاه آزاد طی هشت هفته برگزار شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

باخت حریف یزدانی بمب خبری جهان کشتی/ تیلور در آستانه حذف از المپیک+ فیلم

تهران- ایرنا- جادوگر آمریکایی با شکست در فینال ایکس در یک‌قدمی حذف از المپیک پاریس …