قنبرزاده: برطرف کردن ابهامات هیات رئیسه، تهدید نیست/دموکراسی و آزادی در تشکیلات ورزشی ما وجود دارد

«منصور قنبرزاده» امروز شنبه در حاشیه مراسم اختتامیه نخستین لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی درباره عزل احتمالی رییس فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: اطلاعی ندارم و نمی‌توانم قضاوت کنم، اما این موضوع نشان می‌دهد دموکراسی و آزادی در تشکیلات ورزشی ما وجود دارد که کمتر به آن عادت داشتیم. در اساسنامه فدراسیون فوتبال، هیات رئیسه اختیاراتی دارد و باید ابهامات آنان برطرف شود.

قنبرزاده ادامه داد: باید ابهامات هیات رئیسه برطرف شود و این مساله را نباید به چشم تهدید ببینیم. این فرصتی برای آزادی عمل در فدراسیون‌ است. چون در جزئیات نیستم اظهارنظر زیادی نخواهم کرد.

وی درباره عملکرد شهاب‌الدین عزیزی‌خادم توضیح داد: اجازه بدهید در این زمینه با توجه به اینکه شرایط ویژه‌ای است، قضاوت نکنم. اجازه بدهیم که نتایج را خود جامعه ببینند.

قنبرزاده در واکنش به این موضوع که کمیته اخلاق نیز در مقابل اقدام اعضای هیات رئیسه مهرداد سراجی یکی از اعضای هیئت رئیسه را محروم کرده است، گفت: این را از رسانه‌ها شنیدم که چنین اتفاقی افتاده است. قطعا باید دلایل مستند بررسی شود تا قابل اظهارنظر باشد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

افزایش ۱۵۰ میلیون تومانی قیمت پژو پارس درب کارخانه/ دلار در مرکز مبادله ثابت مانده است/ جا برای خودرو‌های وارداتی در بنادر نداریم/ واکنش رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس به واگذاری پرسپولیس به بانک‌ها – تابناک

پیمانه اقتصادی تابناک هر روز بسته‌ای خبری از آخرین اخبار و تحولات مهم اقتصادی ایران و …