مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر: اتمام نعمت الهی یعنی نعمت انقلاب اسلامی و حکومت علوی و فاطمی که در جمهوری اسلامی محقق شد

علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در سخنرانی مراسم پایانی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خورموج گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زمان یادآوری غدیر است که خداوند وعده عید الله الاکبر داد. این وعده برای ملت ایران ملموس شد و وجود خارجی پیدا کرد. اتمام نعمت الهی یعنی نعمت انقلاب اسلامی و حکومت علوی و فاطمی که در جمهوری اسلامی محقق شد.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش با بیان اینکه ملت ایران عزیز مرهون امام هستند، تاکید نمود: هر نامی غیر از “امام امت” جفا به شهیدانی است که برای بلند کردن این نام خون دادند.
موحدی که در مصلای امام خامنه ای خورموج در جمع نمازگزاران و شرکت کنندگان در آیین پایانی مراسم رژه موتوری روز۲۲ بهمن سخنرانی میکرد افزود: مردم ایران در پاسداشت انقلاب اسلامی نقش اساسی دارند و همین امر باعث شده انقلاب اسلامی در جهان منحصر به فرد باشد.
وی خاطرنشان کرد: این جوانان که امروز در مراسم ۲۲ بهمن حضور دارند نسلی هستند که در سالهای پیروزی انقلاب متولد نشده بودند، ولی با شور و حماسه نشان میدهند که بعد از ۴۰ سال هنوز هم انقلاب اسلامی را دوست دارند. با دلایل متقن اعلام می کنیم که نه تنها سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی کاهش نیافته است بلکه افزایش هم پیدا کرده است.
موحدی مدیرکل آموزش وپرورش افزود: سرمایه نظام ما شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی است .حضور مردم سرمایه اجتماعی نظام است.
او در پایان با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب که دشمنان به زباله دان تاریخ سپرده شده اند، گفت: با این وجود جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی با شکوه و عزت همچنان با آرمانهای انقلاب اسلامی وفادارند و به نظام جمهوری اسلامی اعتماد داریم. و ما به دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی اعتماد داریم که به فضل الهی میتوانیم بر مشکلات موجود فائق آییم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : رشد ۵۸ در صد باسوادی در استان بوشهر از افتخارات نظام تعلیم وتربیت در جمهوری اسلامی است.

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

مجتمع بندری نگین بوشهر در مسیر رونق قرار گرفت

بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری …