امام جمعه پاکدشت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه استکبار را خنثی کرد


حجت الاسلام حسن لزومی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن پاکدشت گفت: امروز به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب، ایران اسلامی به اوج عزت و اقتدار دست یافته و نمونه آن را می‌توان در اقتدار نظامی و دفاعی ایران اسلامی مشاهده کرد.
وی افزود: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب، مردم سالاری دینی است و در طول ۴۳ سال گذشته تمامی مسوولان با رأی مستقیم و غیرمستقیم مردم انتخاب می‌شوند در حالی که در رژیم گذشته این انگلیس بود که برای مردم نماینده و مسوول انتخاب می‌کرد.
وی اظهار داشت: در رژیم گذشته حکومت و مردم هیچ ارتباطی با هم نداشتند و دولت برای خود و مردم برای خویش زندگی می‌کردند در حالی که امروز دولت با پشتوانه مردم تلاش دارد تا مشکلات جامعه را برطرف کند.
لزومی تأکید کرد: این که امروز سراسر ایران اسلامی شاهد حضور با شکوه مردم در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب است، نشان از اقتدار و عزت ایران اسلامی در خنثی کردن توطئه دشمنان است.
وی گفت: دشمن تمام توان و ترفندهای خود را برای افزایش فشار و در هم شکستن مقاومت مردم ایران به کار بسته ولی فرزندان ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند که این توطئه نیز به سرانجام رسیده و آن را نیز بی‌اثر می‌کنند.
امام جمعه پاکدشت تأکید کرد: امروز همه وظیفه دارند تا به جهاد تبیین مد نظر رهبر انقلاب اسلامی وارد شده و با بیان دستاوردهای نظام، توطئه دشمن در ناکارآمد جلوه دادن نظام را خنثی کنند.
 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

روش تبدیل گردو پوست سنگی به پوست کاغذی – تابناک

تعداد بازدید : 0 کندن پوست گردوی سنگی دشوار است اما می‌توان گردوی پوست سنگی …