نماینده مردم اهواز: حضور مردم، پشتوانه ای برای دولت و تیم مذاکره کننده برجام است


سیدکریم حسینی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این حضور گسترده مردم نشانه بصیرت و آگاهی مردم ایران به ویژه خوزستانی ها است.

وی گفت: امروز مردم خوزستان بار دیگر نشان دادند که همچنان پایبند به آرمان های انقلاب اسلامی بوده و سر سوزنی از بیعت خود با رهبرشان کوتاه نخواهند آمد.

وی افزود: یوم الله ۲۲ بهمن نشان داد که همه اقوام استان برای تحقق یک آرمان گام بر می دارند و دشمنان از این موضوع ناراحت بوده و هراس دارند. 

نماینده مردم  اهواز در مجلس  شورای اسلامی گفت: مردم ما در طول سال های گذشته وفاداری خود را به این انقلاب ثابت کرده اند و در همه صحنه‌های اجتماعی مقابل فتنه‌های دشمنان ایستادگی کرده و عرصه را بر دشمنان تنگ کرده اند.

وی افزود: این حضور نوید دهنده روزها و سال های خوب برای مردم ایران اسلامی، دولت و همه مسئولین و خدمت گزاران است و امیدوارم گشایش ویژه ای در حوزه های اقتصادی و معیشتی مردم باشد.

مردم اهواز همگام با دیگر مناطق استان خوزستان و کشور روز جمعه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با برپایی راهپیمایی بر حمایت خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی شعار سر داده و بر تداوم راه شهدای والامقام تاکید کردند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال  در ۳۰ شهرستان و ۴۰ بخش استان خوزستان با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم در حال برگزاری است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رزمندگان مقاومت فلسطین مواضع دشمن صهیونیست را درهم کوبیدند + فیلم

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد …